Wpis z mikrobloga

Które opinie, sygnatury akt, konkretny.


@NaChuiMiTaCHata: Masz komentarz wyżej screena - opinia patologa sądowego hrabstwa Hennepin.

Dla mnie to ćpun i kryminalista, który przekręcił się od przedawkowania, źródło już ktoś wyżej wkleił.


To był ćpun i kryminalista, ale twoja opinia o tym jak zginął jest gówno warta, bo nie masz żadnej wiedzy na ten temat.
  • Odpowiedz
@DOgi: Jeszcze taki prezydent, makaron chyba popłakał się nad trumną tego biedaka.
Poziom żenady wszedł mi na czerwone pole
  • Odpowiedz
nie udzielenie pierwszej pomocy, to jednak nie to samo co morderstwo.


@symetrysta: Ale to był tylko jeden z zarzutów wobec Chauvina. Dodatkowo Chauvin nie został oskarżony o umyślne morderstwo, tylko o second degree murder, czyli:

"A situation in which the killer intends only to inflict serious bodily harm, knowing this could result in death but with no specific intent to kill, constitutes second-degree murder."
  • Odpowiedz
  • 10
Symulacja to była wczoraj jak rozmawiałem z matką i powiedziała że snila jej się ciotka z którą 20 lat nie gadała a później na Messengerze zobaczyła wiadomość od tej ciotki że jej się moja mama śniła xD
  • Odpowiedz
Nie potrafię zrozumieć jak ktoś może bronić policji, która łamie prawo, przekracza swoje uprawnienia


@rzep: co innego jeśli idzie o dobrowolne szczepienia albo wchodzenie do lasu xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
koles sie rzucal, widac, ze byl nacpany jak 'meserszmit', byl niebezpieczny dla siebie i otoczenia to zostal sprowadzony do parteru.


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: No i? Czy ktoś odmawia policji prawa do używania siły?

Natomiast trzymanie Floyda leżącego na ziemi, z kolanem na jego barkach i odmówienie mu pierwszej pomocy gdy przestał oddychać było złamaniem policyjnych reguł i prawa. I dlatego Floyd został zabity a Chauvin skazany.
  • Odpowiedz
jakby policja traktowała tak wszystkich agresywnych ćpunów, to świat byłyby lepszym miejscem.


@symetrysta: No jasne! Dajmy policji prawo do zabijania każdego, kto im się nie podoba!

Na pewno nie będzie żadnych złych efektów takich działań! W Polsce policja mogłaby w ten sposób np. mordować ludzi, którzy protestowali przeciwko lockdownom - też się nie słuchali poleceń.

Powiedz mi - myślisz czasem, zanim coś napiszesz?
  • Odpowiedz
co? #!$%@? ja nawet się na temat Floyda nijak nie wypowiedziałem a ten już w trybie defensywnym 120% mnie musiał od prawaków wyzywać xDdDdd


@Multigatawny: Wypowiadasz się w wątku o Floydzie, więc przestań robić fikołki.

Wyzywam Cię od prawaków bo zachowujesz się jak prawak.
  • Odpowiedz