Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy z #lublin - zastanawiam się nad przeprowadzką do Waszego miasta z Wwa, rozglądam się za jakimś większym mieszkaniem, tak z 90m+, jeszcze nie wiem na 100% czy rynek pierwotny, czy wtórny - ale raczej ten pierwszy. Najbardziej zastanawiam się nad Leonówką na Relaksowej i dwoma inwestycjami na Diamentowej. Ceny na Diamentowej sporo niższe, dlatego zastanawiamy się z Różową jaki jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś polecić/odradzić te miejscówki? Ja pracuje full zdalnie, żona też, aczkolwiek niedługo będzie na macierzyńskim, ale nie jeździ autem dlatego zależy mi na sensownej komunikacji miejskiej.

Za poleconka dzięki z góry i stawiam cebularza, albo jakiś warszawski przysmak (ʘʘ)
  • 17
@SuperBasshunters: wcześniej odrzuciłem bo „na mapie” to wyglądało na niezłe zadupie, ale może to mylne wrażenie
@25802117: aktualnie tam się buduje chyba tylko Nowy Czechów z odbiorem w 2025 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak nie znajdę nic z nowych, to popatrzę wtórny, dzięki
@Shirako: Felin też patrzyłem, byłem dziś rano w Lublinie obejrzeć pare lokalizacji, to na pewno odpadają lokalizacje przy Garbarskiej, Węglin, Szerokie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oskarovski: 3200m na Stare Miasto z buta :) w planach jest tam przedłużenie ul. Węglarza i kolejne bloki na przeciwko. Zobacz jeszcze czy w inwestycjach na Koncertowej są jakieś duże mieszkania tam chyba ze trzech deweloperów było.
@oskarovski: mieszkam bardzo blisko Relaksowej i polecam bardzo tą część miasta.
Komunikacja bardzo dobra, samochodem na Felin lekko ponad 20minut, na Jana Pawła tyle samo (to dwie skrajne części Lublina) , do centrum 10minut. Oczywiście w zależności od korków czasami trochę dłużej.
Przystanek autobusowy przy poligonowej z którego dostaniesz się do centrum. Sporo sklepów - Lidl, stokrotki, żabki.
Jak chcesz zieleni to po drugiej stronie ulicy poligonowej masz górki Czechowskie. Ogólnie
@oskarovski: niedaleko Relaksowej masz ogród botaniczny, trochę dalej skansen i w sumie zaraz obok górki czechowskie. Z tej okolicy są ze 3 autobusy do centrum (z 15 minut się jedzie), bezpośrednie dwa na felin. Dodatkowo masz bezpośrednio wyjazd na obwodnice i ekspresówkę na Warszawę. Jak żona na macierzyńskim to niedaleko jest szkoła na Sławinkowskiej z przedszkolem, No i pełno żłobków