Wpis z mikrobloga

@loczyn: Prawda jest taka, że wykopki się zesrały, a nawet nikt nie zna nikogo kto by dostał takie powołanie. To był prawdopodobnie zwykły fake news i trolling, nie wiadomo czy zaplanowany czy nie, ale rozsiał panikę zdecydowanie. No chyba, że ty też trollujesz, bo to chyba niemożliwe żeby tyle osób uwierzyło losowemu wykopkowi, bo takie posty i dokumenty też mogę wysmarować i wstawić na mirko.
@NapromieniowanaSkarpetka: @2-aminopirydyna: Oesu, kolejne dwa ciapusie, którym ZABIOROM MIESIONC PRZEGRYWANIA ŻYCIA xD Nigdy nie popierałem ZSW i nie byłem wojsku, ale uważam że takie ćwiczenia są potrzebne i jak dostanę list, to pewnie i pójdę, jeśli będzie można sobie ustalić termin, który mi odpowiada. W obecnej sytuacji za naszą granicą uważam, że lepiej umieć cokolwiek, niż nic. Niektóre cywilizowane europejskie kraje do których uciekalibyście z podkulonym ogonem, cały czas mają
@rolnik_wykopowy: Już po stylu pisania widać twoją przynależność finansową jak i mentalną xD
Popieranie jakiegoś państwa nie oznacza popierania wszystkich jego praw oraz realiów. Poza tym zrozum robaczku ty mój słodki że problemem byłoby nawet szkolenie dwudniowe lub trzydniowe. Dla człowieka ceniącego sobie wolność oraz swój czas jakiekolwiek przymuszenie do oddania którejkolwiek z tych rzeczy jest czymś okropnym, szczególnie jeżeli nie jest sprawiedliwe.
A może co ty na to żeby każdy
Już po stylu pisania widać twoją przynależność finansową jak i mentalną xD


@NapromieniowanaSkarpetka: O, to ciekawe co piszesz. Chętnie posłucham co ma mi do powiedzenia na mój temat taki wykształcony człowiek jak ty, który nazywa mnie na dzień dobry podludziem xD

Ja niechętnie, ale opuszczę ten #!$%@?łek na rzecz Ameryki Płd.


@2-aminopirydyna: Czemu nie wyjedziesz już teraz? W ogóle beka, że piszesz o polskim #!$%@?łku, a marzy ci się mieszkanie