Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają escape roomy w #poznan ? Jest coś wartego uwagi czy lepiej wybrać się do innego miasta? #escaperoom
Szukam czegoś dla 4 osób lub drużyny 2 os (o ile jakieś takie pokoje są). Pierwszy escape room dla 2 osób, ale z grami logicznymi za pan brat.
  • 9
@le1t00: Lockme to niestety padaka. ERy które płacą więcej usuwają sobie na luzie recenzje itp itd. Generalnie Continuum to strzał bez pudła. Byłem w Osobowości, Nieznajomych (to trochę mniej ER a więcej zabawy z aktorami) Szumie i Murder House. Fajny jest też In da Club prowadzony faktycznie przez (chyba byłych) właścicieli klubu. Bardzo ubolewam, że Primadonna musiała się zamknąć. Pokój miał przecudownych właścicieli.
@le1t00: zrobiłem naprawdę trochę pokoi i zawsze się zgadzałem z opiniami i punktacją. No może nie zawsze w 100 procentach, ale jak idę na coś co jest oceniane na 9 i coś co jest oceniane na 7.9 to jest prawdopodobne, ze tak właśnie jest. Ta społeczność to nie jacyś wyborcy pisu czy kibole. To raczej ogarnięci ludzie. Jak już ktoś zaczyna ocenić to nie zrobił 5 pokoi tylko ponad 30, mowie