Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 727
Odbierałem dziś paczkę z paczkomatu InPost. Była kolejka 2 osoby, ja trzeci. Gość wpisuje ręcznie i coś nie może wpisać, no to cyk otwieram paczkę z aplikacji, biorę i idę. Za plecami dosłownie ryk gościa "k#rwa, tak się spieszy, kolejka jest, debil nie ma czasu poczekać na swoją kolej, trzeba było sobie z domu otworzyć". Zagotowało się we mnie i mówię, że aplikacja udostępnia taką możliwość to czemu mam czekać na zimnie. Wszyscy w kolejce oburzeni. Normalnie jak w lesie...
#paczkomaty #inpost
  • 84
bo wychowani na kolejkach


@zielony11: a propos wychowania W PRL czy coś

na moim podkarpackim zadupiu biedronka zrobiła remont i w końcu są kasy samoobsługowe - myślę - fantastycznie - w końcu będę mógł wziąć czipsy i batony, cyk, 3 produkty skasowane i do domu

ale nie, teraz ustanowili jedną babkę do stania przy samoobsługowych i czasem ktoś jest na zwykłej kasie

i problem kolejek trwa dalej, bo ludzie nie ogarniają
@ztakisam ja to kiedyś w podobnej sytuacji miałem inna śmieszna sytuację. Dziewczyna stoi i wpisuje ten kod, ja zawsze przez apke to podchodzę, klikam "otwórz"... I się otworzyło. Szafka która jest inteligentnie umieszczona nad ekranem do wpisywania, otworzyła się idealnie waląc tą dziewczynę w czoło xD #!$%@? się od razu zamknęła ta szafkę xD przeprosiłem ja ale od tego czasu ostrożnie otwieram z apki :p typowe #2jednostkowe0integracyjnych
@ztakisam: gdzie wy żyjecie? W Polsce Z? XD ile razy podbijałem pod paczkomat z kolejką odbierałem paczke i wszyscy cichutko czekali na swoją kolej do wklepania kodu ile razy ludzie 50+ otwierali obok mnie z apki aż trzeba było patrzeć które czyje. XD