Wpis z mikrobloga

może robić każda osoba o ponadprzeciętnych zdolnościach retorycznych, dobrze rozeznana w tym świecie, nie bojąca się zadać niewygodnego pytania.


@DEJW88: Tak, ale dodając do tego bycie zasięgowym, to już pula dostępnych osób się zawęża. No i wbrew pozorom robienie DOBREGO researchu to jest sztuka i nie każdy to potrafi. No i na koniec - większość osób, która jest dobrze rozeznana w tym swiecie, również boi się zadać niewygodne pytania "ziomkom".
Tak, ale dodając do tego bycie zasięgowym, to już pula dostępnych osób się zawęża. No i wbrew pozorom robienie DOBREGO researchu to jest sztuka i nie każdy to potrafi. No i na koniec - większość osób, która jest dobrze rozeznana w tym swiecie, również boi się zadać niewygodne pytania "ziomkom".


@Dostaje_raka_na_YouTube: Czy ja wiem, czy Wardęga zadawał aż tak nieoczywiste i wyszukane pytania podczas tych programów? Raczej nie, ale wywiązywał się
odpowiedz


@Dostaje_raka_na_YouTube: Do filmiku dokopałby się i tak, tylko nagrałby o tym film, a nie poruszał tematu na cage, ale to było dobre, zapomniałem o tym.
Sprawa Renti była czymś czego można było się spodziewać, ale pewnie nie każdy by to poruszył, dlatego nowy prowadzący w Fame powinien być kimś bezkompromisowym.