Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka szukam butów na zimę i myślałem żeby kupić sobie #timberland 6 inch ale trochę dupa mnie piecze jak myślę o wydaniu 1k XD
Da się je gdzieś taniej kupić? Np jakiś internetowy sklep zza granicy? Może ktoś poleca jakąś alternatywę podobną w wyglądzie tak do 700 zł? Właśnie najlepiej taki prosty design jak mają Timberlandy

A i sprawdzałem caterpillar ale to logo wywalone mnie odpycha mocno, najlepiej taki mały znaczek jak w timbach by mi pasował

#pytanie #zakupy #buty i chyba nawet #zima
  • 22
@Damian_prosze_cie: jak coś to odradzam timbery, fakt, fajnie wyglądają, ale mają absolutnie gówniane podeszwy imo. Przerobiłem dwie pary w dwa lata, w letnich poodklejała i pokruszyła się podeszwa na łączeniach, buty do #!$%@?. W zimowych przełaziłem sezon i się starły pięty od zewnętrznej strony, tak że pod koniec przekrzywiało stopę na zewnątrz przy stawianiu kroku. Obecnie łażę w Keen slater 2 i są całkiem ok. Jack Wolfskin też polecam
@Damian_prosze_cie:
1. wygrzeb z czeluści jakąś ofertę wyprzedażową z jednym dostępnym numerem
2. kup
3. miej nadzieję, że to błąd na stronie xd (akurat był mój rozmiar i myslałem, że zrobię cebulę i kupię brązowe 6 za 540 zł, ale takiego wała, nie mieli już)
4. dostań zwrot kasy, bo nie mają
5. w zamiań dostań 20% zniżki, na otarcie łez
6. kup szóstki za 800 zł ( ͡° ͜