Wpis z mikrobloga

Pytanie do akcji Stop #smog
Dzisiaj widziałem w telewizji materiał o zanieczyszczeniach. Ja zadam inaczej pytanie. Czym ci ludzie mają palić i jakie rozwiązania proponujecie na nadchodzącą zimę? Dodam od siebie, że w przyszłym roku wieszczę wysyp chorób górnych dróg oddechowych i innych, ale nie od smogu, ale od grzyba. Ludzie oszczędzają i tworzą szklarnię w domu (sam mam z tym problem, ale nie mogę zbić wilgoci). Tag #budownictwo i #grzyby będzie oblężony.
  • 9
@ameneos a jaki jest koszt przyłącza? Znajomy jak usłyszał kwotę za 50m gazu to prawie zemdlal (nie pamiętam kwoty) miasto będzie partycypować w kosztach?

@MicroPepe już teraz mamy problemy z energią elektryczną, a co będzie za miesiąc?

A co mają zrobić ludzie na emeryturze? Wyłożyć 50 000 zł na modernizację? Za swoje 1500pln?
już teraz mamy problemy z energią elektryczną, a co będzie za miesiąc?


@user-not-found: to nie jest nasz problem tylko firm, które zajmują się produkcją i dystrybucją energii elektrycznej więc jeśli nie jesteś właścicielem takiej firmy to nie jest to twój problem

A co mają zrobić ludzie na emeryturze? Wyłożyć 50 000 zł na modernizację? Za swoje 1500pln?


@user-not-found: sprzedać ruderę i przeprowadzić się do miasta albo ciepło się ubierać, mogą