Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy kupowanie postaci w Tibii? Na moim serwerze nie ma nic ciekawego tak wiec czy moge kupic na obojetnie jakim serwerze i pozniej przetransferować czy są jakieś ograniczenia? Na cos trzeba zwracać uwage?
#tibia
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nurbon: nie zrobisz transferu z yellow battle eye na green. Co do pvp zrobisz na taki sam lub lżejszy (z npvp tylko na npvp, z open na open i npvp etc). Nie opuścisz Zuny i Zunery (są eksperymentalne). Nowe światy są często zablokowane. Chyba tyle.
@Nurbon: ogólnie nie powinieneś mieć problemów przenieść postaci pomiędzy serwerami o podobnych parametrach. Open pvp na open pvp etc. Można chyba open pvp na optional ale nie jestem pewnie. (Pewnie zaraz ktoś mnie wyjaśni za to) . Później masz żółty battle eye vs zielony. Żółty nie może na zielony ale zielony może na żółty.
I ostatnia cześć dominando na twoim docelowym serwerze może zadać opłaty jezeli przenosisz postać o poziomie 400+
@Nurbon Retro Hardcore -> Każdy inny świat Retro Open - retro Open/Open pvp/optional Pvp
Open Pvp - jak wyżej
Optional Pvp - Optional Pvp
Pamiętając przy tym ( z wyjątkiem RHC, o zachowaniu kolorów światów, tj GBE oraz YBE. Tu zasada prosta - GBE na YBE tak, w druga stronę nie)