Wpis z mikrobloga

@80kg: Na biednego nie trafiło. Właśnie się zastanawialiśmy z kolegami po co na targach pracy dla studentów do wygranie jest ekspres do którego kawa jest za droga jak na budżet studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że nie mogłem brać udziału bo bym wrzucił cały plik, bo zapomnieliśmy rozdać tych kart ludziom a nikt nie pytał xD
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert: kolba jest 10x lepsza od automatu - cyk pyk, przepluczesz wodą, przetrzesz ścierka i po robocie.

A automat? Dwie kawy - "uzupełnij wodę", uzupełniasz - "pojemnik na fusy pełen", jajebe, wyrzucasz - "czyszczenie ekspresu, nagrzewanie" nagrzewasz to się ty bo już miałbyś dwie kawy, ale ok gotowe - dobra to może z mlekiem "system mleka zatkany, wyczyść system mleka" (°°
  • Odpowiedz
po co na targach pracy dla studentów do wygranie jest ekspres do którego kawa jest za droga jak na budżet studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod Jak ja byłem na studiach to chleb mógł być za drogi, ale kawa nigdy XD to trochę tak jakbyś powiedział że piwo albo papierosy są za drogie dla studenta.
  • Odpowiedz
Dwie kawy - "uzupełnij wodę", uzupełniasz - "pojemnik na fusy pełen", jajebe, wyrzucasz - "czyszczenie ekspresu, nagrzewanie" nagrzewasz to się ty bo już miałbyś dwie kawy, ale ok gotowe - dobra to może z mlekiem "system mleka zatkany, wyczyść system mleka" (°°


@conamirko: co Ty #!$%@?? Automat to chyba tylko na zdjęciu widziałaś
  • Odpowiedz
kolba jest 10x lepsza od automatu - cyk pyk, przepluczesz wodą, przetrzesz ścierka i po robocie.


@conamirko: Taaa #!$%@?.. :
- zmiel
- nasyp
- ubij
- nasyp jeszcze trochę
- jeszcze raz ubij
- podepnij kolbę do ekspresu i zrób kawę
- odepnij i wyrzuć fusy
- wypłukaj i wytrzyj kolbę
- wyczyć blat który cały #!$%@?łeś kawą przy nasypywaniu i ubijaniu

... a jeszcze nie doszliśmy do spieniania mleka
  • Odpowiedz
@matt-pitt: robienie espresso to hobby a nie konieczność xD mi zajmuje 2min zrobienie takiej kawki w kolbie.
Z 5 lat temu w robocie kupili prostą kolbę zamiast automatu, nauczyli mnie robić kawki i już nie spojrzałem na automat.
Teraz mam młynek za 3000zł co dla niektórych jest szaleństwem.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Ta jasne. Studenci to pili najpaskudniejsza rozpuszczalna i zbierali na piwo w klubie a nie na ziarna kawy z upraw masowanych stopkami Azjatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz