Wpis z mikrobloga

Pokonaliśmy o dwie półki niżej Arabię Saudyjską i w kraju wielka eforia jakbyśmy wygrali po zaciętym meczu Niemcy 3:2. Jak niskie wymagania mamy od naszych piłkarzy, że owy sukces tak cieszy Polaków.

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@PROponujek: Ostatnio 4 punkty po 2 meczach mieliśmy w 1978 roku. Obecnie to i tak najlepszy nasz występ od '86, a może być tylko lepiej. Trzeba się cieszyć, bo na następny taki sukces możemy czekać kolejne 40 lat. []
  • Odpowiedz
Jak niskie wymagania mamy od naszych piłkarzy, że owy sukces tak cieszy Polaków.


Well, śmiem twierdzić, że żadne bo typki grają gówno od wielu lat xD
  • Odpowiedz
@brednyk: i co z tej tabeli wynika? Jakby kolejność meczów była inna to moglibyśmy mieć nawet ostatnie miejsce po remisie z Meksykiem i przegranej z Argentyną. XD wychodząc na Arabię w ostatnim meczu mogliby się obsrac i tyle by było. Nawet teraz jest od groma scenariuszy, w których odpadamy po meczu z Argentyną.
  • Odpowiedz
  • 0
@PROponujek ja widzę radość, ale euforii o której wspominasz jakoś nie zauważyłem. Poza tym wygraliśmy z drużyną która kilka dni temu pokonała niepokonaną od dawna Argentynę.
  • Odpowiedz
@brednyk: knypku XDDDDDDDDDDDDD i tak te polskie patałachy z kraju gównianego wiedźmina 3 przegrają i nie wyjdą z grupy :D tacy jak ty będą płakać, a ja wraz z opem będziemy śmiać się wam w twarz :D
  • Odpowiedz