Wpis z mikrobloga

#wroclaw #mechanika
Mireczki gdzie w okolicach wrocławia znajdę kogoś, kto mi tarczę z żeliwa o średnicy 76 cm wyrówna( grubość 5cm). Dzwoniłem po tokarzach i cnc, nikt nie ma tak dużej maszyny :/
  • 7
@juzf: Jeśli któraś strona jest w miarę prosta to ogarną to bez problemuo ile im wejdzie na magnesówkę. Jesli nie to większa frezarka też da radę.
Przy magnesówce problem jest tej natury, że ona bierze na przejazd dość małe ilości materiału więc jeśli masz dziury po 1cm to jednak frezarka/tokarka albo cierpliwy operator + magnesówka xD
@juzf w Stalko Wrocław pytałeś? W okolicach Wrocławia jest od cholery firm co mają duże maszyny i nie powinno być problemu to ogarnąć. Jak nie na tokarce to na frezarce.
@szymonl to ktoś musiałby posiadać serio wielką tę szlifierkę albo z ściernicą co bierze czołem a nie obwodem jak vertical surface grinder machine (nie wiem jak po polsku się taka prawidłowo nazywa), ale pomijając już trudność z znalezieniem takiej specyficznej maszyny to
@xydtrz: stalko nie sa tylko od hydrauliki silowej? Dzwoniłem już do kilku albo nie mają sprzętu, albo nie robią żeliwa, Domyslam się, że ci, co mają duże maszyny robią hurtowo i mają czasu na detal. Narazie czekam na odpowiedz od jeszcze trzech, jak nie to będę szukał dalej