Wpis z mikrobloga

Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły i czilujesz w ET. Umówiłeś się na GG z chłopakami z klanu i łoicie na fueldumpie. Matka grzeje ci właśnie pierogi z wigilii i wcinasz mandarynki. Słyszysz last christmas z radia z kuchni ()

#gry #nostalgia #wolfensteinenemyterritory #enemyterritory #staregry
bb89 - Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły ...

źródło: comment_1669274226OsRHY2kYrErZwGx1GYHrzb.jpg

Pobierz
  • 109
@littlejunkie420: super klimat, pewnie dlatego, że jeszcze bez tej nakręcanej przez sponsorów i duże pieniądze pompy ( ͡º ͜ʖ͡º) każdy faktycznie był sobą i robił to dla zabawy. Słyszałem info, że Wiesiek nie żyje, nie wiem ile w tym prawdy. Po erze gg, forów tematycznych i n-k straciłem kontakt z ludźmi ze środowiska, więc nie jestem w stanie zweryfikować.
@bdm_bq: O, to kiepska informacja. Ja w ET byłem bardzo przeciętny bo w 2003 byłem gowniak wiec jakoś bardzo społeczności nie poznałem, Wieśka każdy znał wiec no tyle pamietam. Szkoda chłopa jeżeli to prawda. Podobnie jak ty się zastanawiam czasem czy gdybym grał tak w obecnych czasach to czy by się dało z tego utrzymać. Na polskiej scenie cod4 sukcesy były to może tak. No cóż, trzeba było grać w CS
@bb89 Chciałbym, Neostradę w mojej wsi podłączyli w 2006 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) (dziecko neo here, jeżeli ktoś jest na tyle stary, że pamięta taką obelgę ( ͡° ͜ʖ ͡°))