Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W październiku wyrwałem ósemkę i musiałem wziąć L4 na tydzień. Dopiero dzisiaj skończyłem się odgrzebywać z tematów w robocie, które się przez to nawarstwiły xD. Chce wyrwać drugą, ale stracham, że znowu będę miał zaległości. Czy mogę sobie zaplanować L4, żeby mi tam nie #!$%@? więcej roboty? Czy muszę zaplanować urlop i pierwszego dnia wziać El Quattro?
#zalesie #przegryw #pracbaza #kolchoz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637e6b804bf3873cacebfc69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: ja wyrywałem dwie chirurgicznie, z każdym bawili się prawie godzinę i tragedii nie było. Wiadomo każdy reaguje inaczej, ale może dentysta nie przekazał Ci wszystkich informacji lub coś źle zapamiętałeś, albo miałeś jakieś komplikacje jak suchy zębodół? Pamiętaj, żeby zagryzać ten gazik, który Ci włożą przez dobrych kilka godzin, poza tym weź sobie jakieś mocne leki przeciwbólowe na receptę i bierz je profilaktycznie. Jak zacznie boleć to już za późno,
CharyzmatycznaKaczka: @PustyCzlowiek: stary, ja miałem takie dreszcze, gorączkę i poty, że dwa dni wyprawą było pójście do kibla xD. Brałem ofc. ketonal, lekarz powiedział, że to normalna reakcja.

@AnonimoweMirkoWyznania: z moim formalnym bezpośrednim przełożonym mam kontakt z 5h w ciągu roku. A ten, do którego de facto raportuję ma gdzieś czy mnie nie ma danego dnia w pracy, aby tylko ddl końcowy się zgadzał czyli więcej pracy w pozostałe