Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no wlasnie pani zastępca kierownika wielkie pretensje do mnie miała i zaczela mi grozic ze zacznie mi zabierac >premie jak bede szedl na zwolnienie i wogle wypytywała dlaczego ja a nie zona.

ja ją #!$%@? ze to nie moja wina ze nikt nie chce pracować na moim stanowisku bo nowym płacą 2400 na rękę i czy >ma cos jeszcze do powiedzenia bo nie mam czasu stac i jej słuchać. A przydalaby sie
@erebeuzet Wiesz, z premiami jest taki problem, że jeśli są uznaniowe i nie ma wyszczególnionych warunków ich przyznania to rzeczywiście mogą Ci obciąć.
Ty z kolei możesz z nimi zagrać w statki i zacząć od L-4. Ew. jebnąć wypowiedzeniem...
jeśli są uznaniowe i nie ma wyszczególnionych warunków ich przyznania


@mbasasello: a jesli sa uznaniowe i sa okreslone warunki (chocby na spotkaniu z pracownikami, nie musi byc na pismie - dlatego dobrze dyskretnie nagrywac i archiwizowac, moze sie przydac), to nie sa uznaniowe, tylko tak na nie mowia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) linia orzecznicza jest tutaj jasna od dlugich lat. warto o tym pamietac.
@K-S- o to trudno bo baba tak traktuje z 70% zalogi po za przydupasami, a mobbing musi dotyczyć konkretnej osoby, a nie ogółu.
Ogół znowu to pipy, ktore sie nie zbiorą i nie napiszą o zmianę zastępcy bo się boją.
ot polska niewolnicza mentalność
A przydalaby sie jakas podstawa prawna zebym ją zdeptal jak wroce do pracy


@erebeuzet: podstawy prawnej Ci nie damy bo skąd prawnicy na stronie z smiesznymi obrazkami, ale jak podrzucisz numer do pani kierownik to kolega powiedział że coś się uda załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no wlasnie pani zastępca kierownika wielkie pretensje do mnie miała i zaczela mi grozic ze zacznie mi zabierac premie jak bede szedl na zwolnienie i wogle wypytywała dlaczego ja a nie zona.


@erebeuzet: Ogólnie to można zwolnić pracownika bo ten bierze zwolnienia.