Wpis z mikrobloga

@vrim: taki świetny ma ogląd potrzeb kadrowych, że pracownikom, którzy zostali, kazał pracować 2 razy więcej żeby załatać luki po tych których Elon zwolnił lub sami odeszli ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego każdy, kto ma jakieś pojęcie o IT, zdaje sobie sprawę, że zwalnianie kluczowych deweloperów bez żadnego transferu wiedzy to droga to katastrofy, bo nikt nowy tego nie ogarnie co się w tej aplikacji dzieje.
przecież z wpisem w CV z jego kancelarii mają potem otwarte drzwi do najlepszych firm na świecie więc robi im przysługę


@rybsonk: Raczej są skreśleni z miejsca jako ludzie którzy dali się wrobić w pracę za miskę ryżu i brak zdalnej (tak, Sławek się chwali jej brakiem oraz nakłanianiem ludzi by się przeprowadzili do Torunia jak chcą u niego pracować).

Dla każdego specjalisty taki pracownik to zagrożenie bo z miejsca wiadomo,
@Sin-: Osobiście nie mam na razie zdania w stosunku do twittera, obie te opcje imho mogą być prawdziwe. Uważam Elona za chciwego #!$%@? głównie przez jego akcje z akcjami Tesli czy tym co odwalał z kryptowalutami, ale czy jest debilem nie ogarniającym biznesu jakim jest twitter przekonamy się za rok może dwa, na razie jest dużo chaosu i beki.
wyzyskiwać pracowników do robienia darmowych nadgodzin, ale za to płaca też nie jakaś za wysoka xD


@bart40404: No nie wiem. Jak z ciekawości kiedyś sprawdzałem bo to moja branża, to wyglądały na rynkowe. Nie ma sensu oceniać firmy bo wystawiła jedną ofertę z niską pensją dla sekretarki.