Wpis z mikrobloga

#pracbaza co robicie jak macie urlop a widzicie na teamsach, że jest jakiś problem i macie go rozwiązać? U mnie w pracy często niestety osoby na urlopach pracują i mnie przez to też kusi, żeby sprawdzić. Nie wiem o co chodzi dokładnie, bo widziałam tylko powiadomienie
  • 105
  • Odpowiedz
@turtledove: Nie patrzę na telefon ani komputer firmowy. Jak będzie jedyna sytuacja krytyczna, w której muszę coś zrobić to odpowiednia osoba ma mój numer prywatny.
  • Odpowiedz
@turtledove nie widać pronlemu, jak go nie sprawdzisz ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak na serio, jak coś krytycznego będzie, to się sami ze mna skontaktują. A reszta tematów poczeka
  • Odpowiedz
@m0rgi: miałam kiedyś oddzielnie prywatny i służbowy, ale służbowy jest jednocześnie kartą dostępową do całego biura i denerwowało mnie chodzenie z dwoma, zwłaszcza, jak czasami miałam spodnie bez kieszeni xD no i służbowy jest lepszy i nowszy od mojego starego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak mam ten długi urlop (2tyg) to wtedy wyłączam esimke slużbową i tyle.
  • Odpowiedz
Nie sądziłam, że z tego rozwinie się taki wątek xD Koniec końców temat sprawdziłam dopiero po powrocie i okazało się, że to nic pilnego.
  • Odpowiedz