Wpis z mikrobloga

@turtledove: Urlop tylko w pracy, nie ma nic lepszego niż wdzięczność pana prezesa że nie musi mi płacić za nic nierobienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że 80k here i jakiś zarząd dużej spółki że się martwisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtledove: ustalić łańcuch dowodzenia i zastępstwa przed urlopem, załatwić najbardziej pilne sprawy przed urlopem.
A jeśli jesteś na stanowisku zarządzającym to pogodzić się z pracą na urlopie albo gorszymi wynikami i konsekwencjami.
@turtledove: To zależy. Jeśli wiem że tylko ja będę w stanie szybko rozwiązać problem to go rozwiązuje. Jeśli wiem że sobie poradzą to nie robię nic. Dużo zależy od tego jakie są relacje w firmie. Ja pracuję w takiej gdzie relacje są zdrowe. Firma może liczyć na mnie jeśli trzeba i ja mogę liczyć na firmę ale nikt nie nadużywa tej relacji
@turtledove: Mam to w dupie xD. Ewentualnie, jakby ktoś miał nóż na gardle i by do mnie zadzwonił, to może bym pomógł, gdyby było szkoda tej osoby i nie potrafiła sobie sama poradzić, ale raczej poświęciłbym na to max. 15 minut i nara. Nie mam też takiej roboty, że jak czegoś nie zrobię to ktoś umrze, albo się świat zawali.
@woskrosenie: no dobra, czyli przez cały dzień muszę nosić dwa telefony i odbierać z obu połączenia, zdjęcia osobno itd., zależy od rodzaju wykonywanej pracy - dużo łatwiej jest mieć dual sim i 3 kliknięciami (4 sekundy roboty) wyłączyć sim po wyjściu z pracy albo na urlopie
@turtledove: Nie zaglądam na teamsy na urlopie, bo jak sie komuś wyświetli, że to przeczytalem, to zaraz przyjdzie mu do glowy zeby zadzwonic :)
ale np maile czasem sobie sprawdze jak jest jakis temat techniczny ktory mnie po prostu interesuje.

Ja np czasem odbiore telefon z pracy, ale ludzie dzwonią głównie z krótkim pytaniem typu gdzie cos znalezc, albo jak cos zrobić/z kims sie skontaktowac, wiec nie przeszkadza rozmowa max 30