Wpis z mikrobloga

@Paczek_w_masle: Góra: cienka koszulka termiczna Brubeck active wool i kurtka Kaymaq jws-003 - i tutaj nie było najgorzej, myślę że jak założę Brubecka extreme wool to będzie git
Dół: jakieś stare spodenki Rockrider górskie z serii 500, niby też zimowe - ale porażka.
Rękawiczki: jakieś jesienne marki Accent, model nie pamiętam - porażka.
Pod kask czapka termoaktywna z Revolution Race
I chyba tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mandulzz: a bez wiatrówki wiatr nie dokucza? Ostatnio trochę wiało jak już wracałem i pod cienką kurtką przeciwdeszczową było w miarę ok, ale czułem zimny pot na plecach - nie polecam.

jakieś stare spodenki Rockrider górskie z serii 500


Ale to spodenki na bibsy? Bo mi w samych bibsach i nogawkach za zimno. Ponoć w zimowych bibsach z deca też w tyłek i krocze zimno. Muszę coś na wierzch jeszcze znaleźć
@Paczek_w_masle: > a bez wiatrówki wiatr nie dokucza?
Kurtka ma windstoper, w razie czego wiatrówkę mam albo w kieszeni albo w torbie, ale też z oddychającymi plecami

Ale to spodenki na bibsy?

Bibsy ocieplane, ale nogi i krocze zmarzły :(

Dlaczego porażka?

Bo marzną ręce, ale to są rękawiczki które leżały w szafie od kilku lat. Pewnie skończy się na tym, że kupię do kompletu Brubecka z merinu, wkładki żelowej nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pewnie skończy się na tym, że kupię do kompletu Brubecka z merinu


@Mandulzz: nie lepiej jakiś neopren? Samo merino raczej nie ochroni przed wiatrem.

Bibsy ocieplane, ale nogi i krocze zmarzły :(


Ostatnio próbowałem na bibsy założyć ocieplane legginsy do biegania. Zdecydowanie zimniej w łydki niż w nogawkach. Może grubsze spodenki to jednak dobra opcja.
@Paczek_w_masle: > nie lepiej jakiś neopren? Samo merino raczej nie ochroni przed wiatrem.
Może i tak, będę się rozglądał

Ostatnio próbowałem na bibsy założyć ocieplane legginsy do biegania

Ja jeszcze mam ocieplane nogawki, ale nie wiem czy to nie będzie przekombinowane, no i nie rozwiąże całego problemu.