Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diway: Ma bo się nakradł gangster jeden mafiozo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a my jak te #!$%@? głupki budujemy polski kapitalizm!
  • Odpowiedz
@jmuhha: normalnie sie podstawia sie wiadro i mniejsze kawałki ręką zgarniasz do wiadra a takie duże pojedyńczo wrzucasz, spokojnie tona w godzinke tą metodą, ta metoda jest tym wygodniejsza im dalej jest komórka od miejsca wysypania węgla, u mnie jest pare metrów

jakbym wrzucał do okienka w piwnicy to być może bym sie zastanowił nad łopatą ale jak jest grubszy węgiel to łopata wraz się nie sprawdzi
  • Odpowiedz
ja tylko dałem śmieszny komentarz do waszej rozmowy


@PradziwyMirek: tu się nie ma z czego śmiać się, samo życie, normalna ludzka sprawa, chociaż teraz jak ceny węgla #!$%@?ło z 900 na 3600 to sie powoli staje luksusem palenie czarnym złotem
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Z taczką. A jak zrzucasz to do jakiegoś miejsca odgrodzonego deskami i będzie już za wysoko to te dwa wiadra 15kg na taczkę i sobie podjeżdżasz pod samo miejsce zrzutu, a nie łapy wyrywasz ze stawów przez całą drogę od wyngla do kotłowni. No chyba, że masz wszystko wujowo przemyślane architektonicznie i nie wiedziesz taczką przez drzwi do miejsca składowania, albo jakieś stopnie masz czy inne przeszkody, to wtedy kicha.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: taczką nie wjade, jest wysoki próg a w komórce poziom niższy o 0,5m ale nawet jakbym sobie zrobił zjazd i podjazd to i tak taczką bez sensu bo węgiel wrzucam za zagrodę z desek wysoką na 1,5m więc musiałbym go wyciągać z taczki

wiadra najlepsze, myslalem kiedys zrobic se jakis tasmociąg ale nie ma to sensu bo wegiel kupuje raz w roku i po kilku godzinach noszenia jest temat zamkniety
Ksemidesdelos - @niecodziennyszczon: taczką nie wjade, jest wysoki próg a w komórce p...

źródło: comment_1668437349qmHyk55poR6cAAUQQEHK3j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tych desek sobie nie możesz wyjąć, a później dokładać coraz wyżej po jednej?


@niecodziennyszczon: moge i wyjmuje ale jak jest więcej węgla to podnoszę wyżej zaporę, tak czy siak bez sensu ładowac w taczkę zeby potem z taczki wyciągac bo przeciez nie wyrzucę tego z taczki na wysokosc powyżej metra

z którego roku masz dom? Kostka gierkowska czy coś starszego?


@niecodziennyszczon: starszy, 193x, dokładnie nie pamietam
  • Odpowiedz