Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Se skoczyłem do zabki po szlugi i jakis taki dzieciak chyba z autyzmem bo sie czaił przed wejściem do sklepu szybko wszedł wziął byle jaka colę i mu zabrakło złotówki to już mu dorzuciłem bo sie zablokował przy kasie nie wiedział co zrobić, przewalona choroba
#autyzm #psychiatria
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KatieWee: *dla atencji, autokorekta zmieniła.

No przejawia się tym że jest tylko wpisem w opisie na tiktoku albo innym instagramie zeby się chwalić jaka to nie jest się biedna szara chorą myszką, mimo że to wszystko to zmyślone bez konsultacji z lekarzem
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: a co od lekarz sobie kupić orzeczenia nie można, tak czy owak faktycznie sporo osób się będzie podszywać pod autystów, bo modne jest, a nadal wielu nie ma pojęcia, że są autystyczni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KollA: jakies zaburzenie raczej mial społeczne, ekspertem nie jestem no zachowywał się dziwnie jakby bal się wejść do sklepu i miał odliczona gotówkę tylko się pomylił i mu się system zawiesił, potem mi dziękował i przytrzymał drzwi więc raczej nacpany nie był co nie ogarnia co się dookoła niego dzieje a raczej jakies zaburzenie ze nie wie jak reagować w takich sytuacjach i poza planem już padaka.
  • Odpowiedz
@KatieWee: To, że nie jest chorobą jest nawet bardziej #!$%@?, bo przez to wmawia się, że nic z tym nigdy się nie będzie dało czegokolwiek zrobić, więc pozostaje gnić autyście w #!$%@? całe życie.
  • Odpowiedz