Wpis z mikrobloga

Mirki szukam dla siebie telefonu raczej na #android tak do 2k raczej max. Moje typy to Realme GT Master Edition, Samsung Galaxy A52s i ewentualnie A53.
Zaletami Samsungów na pewno są aktualizacje natomiast Realme oczarował mnie w sklepie tym jak sprawnie działa. No i jest też odrobinę mniejszy co również uważam za zaletę.

Czy macie jakieś inne typy albo użytkownicy powyższych mogą się wypowiedzieć jak te telefony działają w praktyce?
#telefony #samsung
  • 8
@RZM_4: Słyszałem wiele złego o ich sofcie więc sam nie wiem. Nigdy nie miałem żadnego chińczyka, natomiast ostatnio w sklepie wpadł mi w ręce Realme o którym wspomniałem i jestem w szoku odnośnie szybkości działania.
Niczym się nie różnił od S22 leżącego obok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@helpless: Moja dziewczyna ma od miesiąca 11 lite i szczerze soft po za nowszym androidem nie różni się jakoś bardzo od tego co mam na Mi 9t, jest tylko lepiej dymki czatu dla każdej aplikacji, nic nie tnie. Wersja 8/128 więc nie wiem co chodzi, że Xiaomi źle nagle. Znam też osoby mające RealMe i nie jest to zły wybór.
@helpless

W a52s dostajesz dobre głośniki stereo, dluzsze wsparcie, ip67, 120hz, amoled(aod), możliwość nagrywania rozmow bez roota, dobra nakladke samsunga, optyczna stabilizację.

Choć pewnie większość z tego mają inne modele.

Jeśli chodzi o szybkość jest ok ale można się przyczepić do mikroprzyciec animacji gdy jest mocniej obciążony. Takie rzeczy zwykle wychodzą po jakims czasie od zakupu, no i to wiadomo, nie ios.

Na minus ładowarka 15w w zestawie choć telefon można ładować
złego o ich sofcie więc sam nie wiem. Nigdy nie miałem żadnego chińczyka


@helpless: to tym bardziej nie bierz realme xd
Szybki może jest ale nie tak funkcjonalny jak miui