Wpis z mikrobloga

Granie w gry na konsolach to ostatnio droga przez mękę, i to nieważne na jakiej platformie xD.

Scorn - największe rozczarowanie tego roku, gra wydmuszka na 4 godziny
Resident evil remake - brak polskich napisow
Gotham Knights - 30 klatek, skopana optymalizacja
Plague Tale - jak wyżej, ale w sumie jeszcze gorzej bo w jedynce działało 60fps a tu już nie xD
Modern Warfare 2 - 70 megabajtów na płycie, brak możliwości zainstalowania samej kampanii
God of War - brak polskiego dubbingu na płycie mimo zapewnień wydawcy że ten dubbing jest. XD

Wszystko z łaski, wymęczone i na #!$%@?. I nawet mimo takich smaczków, nadal znajdują się napalency, którzy płacą po 350 złotych na premiere, zamiast poczekać rok, kupić taniej i po patchach. Konsolarze to są jednak podludzie. Ja sam najprawdopodobniej sprawdzę tego Ragnaroka, ale poczekam aż wyjdzie na peceta, pewnie za jakieś 1,5 roku. I nie dam za nią więcej niż 60 złotych xD

#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole
h.....4 - Granie w gry na konsolach to ostatnio droga przez mękę, i to nieważne na ja...

źródło: comment_1667994019CiepJsFQn9JVINqniGhBXe.jpg

Pobierz
  • 71
Ja sam najprawdopodobniej sprawdzę tego Ragnaroka, ale poczekam aż wyjdzie na peceta, pewnie za jakieś 1,5 roku. I nie dam za nią więcej niż 60 złotych xD


@heterodewiant44: widzisz, a ja mam pc i ps5 i wole kupic sobie w dniu premiery gow, bo jednak lubie przechodzic gre 'z wszystkimi'. Nie ma spoilerow, nie ma az tylu recenzji i moge sobie spokojnie ograc a po tygodniu odsprzedam gre za jakies 90%
@czuczupikczu a czy przez te 1,5 roku coś się w tej grze zmieni? XD Czy przykładowo klasyki filmowe nagrywane 50 lat temu tracą coś na jakości? Taki Alien, ósmy pazazer Nostromo czy Odyseja Kosmiczna mimo że mają już prawie pół wieku nadal zaskakują swiezoscią ¯_(ツ)_/¯ tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia czy ograsz to w tym tygodniu czy w 2024 roku. Po miesiącu i tak wszystko zapomnisz (
@heterodewiant44: ale chodzi o to, ze ja chce pograc teraz. Przeszedlem pierwsza czesc i bardzo czekalem na druga. Czemu mam odwlekac to o 1.5-2 lata (gdzie w sumie przez ten czas w zyciu moze sie ogrom zmieniec) bo chce zaoszczedzic 100zl? xD to taki mental biedaka imo, nie wiem komu chcesz zrobic na zlosc czy pokazac swoja wyzszosc, ze nie jestes jak inni. Ja po prostu lubie grac w premiere kiedy
@KopecyFan a widzisz, ja zagram dopiero na gwiazdkę jak już wypuszcza tego patcha 60 klatek. I także nie uważam że coś stracę, będę odkrywał ta historie na nowo, będzie to dla mnie ciągle nowa gra i doswiadczenie¯_(ツ)_/¯
@Beeercik tutaj nawet nie chodzi o ceny sprzętu ale podejście do gracza. Gracz konsolowy musi się mieć cały czas na baczności i nonstop wszystko sprawdzać bo już nie może zaufać wydawcom i wszyscy tylko chcą go wyruchac. "wkładasz i grasz" jest już dawno nieaktualne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Poortland activision i ich flagowy produkt Call of Duty to obecnie tylko narzędzie i maszynka do wyciągania pieniędzy na karnetach. Instalując grę z płyty masz logo warzona a nie okładkę z płyty bo producent kładzie większy nacisk na granie online niż kampanie. To właściwie tylko taki launcher żeby pobrać te sieciowe rozgrywki xD
@heterodewiant44: też kiedyś grałem na PC ale zrezygnowałem z kilku powodów, nie wiem czy teraz też tak jest, być może się coś zmieniło ale:

- Komp cały zaśmiecony piętnastoma luncherami, każda gra to inny luncher
- Cheaterzy online (głównie w gta 5)
- Brak możliwości kupna używanych pudełek/brak stacji dysków w kompie
- Pieprzenie się ze sterownikami żeby gra nie klatkowała
- Grania na klawiaturze i myszce nie jest wygodne jak