Wpis z mikrobloga

To był najlepszy dzień w mej, krótkiej, górskiej karierze. Zaliczony Mnich, oczywiście droga pierwszych zdobywców, bo to mój debiut „taternicki” ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tyle komplementów co się dzisiaj nasłuchałam to przez 10 lat nie słyszałam.

W skrócie: mam smykałkę, teraz pochodzić trochę na ściankę i będzie ze mnie wspinacz, ze jest z czego rzeźbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bałam się, ze będę mieć problem ze zjazdem, ze mnie sparaliżuje strach, ale poszło gładziutko. Powiedziałam sobie, ze jak nie zaufam sprzętowi i temu facetowi u góry, to mnie będzie Sokol sciągał, wiec jak tylko poczułam, ze wszystko dobrze trzyma, to zjazd stał się moja ulubiona atrakcja ( )

#tatry #gory #chwalesie
rudyba - To był najlepszy dzień w mej, krótkiej, górskiej karierze. Zaliczony Mnich, ...

źródło: comment_1667927056zcT0KKff6avTlDmoXwHobw.jpg

Pobierz
  • 16
@rudyba mam pytanie, byłaś że znajomymi, przewodnikiem, jakas grupę z FB? Też chciałem zacząć swoją przygodę ze wspinaczka ale kompletnie nie wiem jak zacząć, nie mam nikogo znajomego kto by mnie zabrał, a też nie wiem gdzie szukać kogoś kto by chciał zabrać świeżak. Myślałem że może na ściankach kogoś poznam ale to dopiero po nowym roku zacznę chodzić jak będę mial więcej czasu :/
@WojowniczyKamil: Sprzęt większość przewodników zapewnia, chyba, ze masz swój to ci go sprawdza i jak się nadaje to w nim pójdziesz. 1200 mniej więcej. Może wziąć 3 osoby w takich warunkach jak ja byłam, jakby były gorsze to mniej osób.