Wpis z mikrobloga

@play_polska: @play_polska: Potrzebowałam duplikatu karty sim gdyż moja stara karta nie miała wycięcia nano a mój nowy telefon potrzebuje karty sim z tym wycięciem. W salonie powiedziano mi że będę obciążona kosztami 20 zł za wymianę karty! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Parę lat temu już raz wymieniał kartę ze zwykłej SIM na micro. Już podpisałam wymianę karty, czy będę obciążona tą opłatą? Przecież to nie jest moje widzimisię. Nie będę starej karty wycinać nożyczkami. Mam być z tego powodu obciążona??
#play #telefony #smuteczek #operatorzykomorkowi #starosc #oszukujo
  • 10
#oszukujo


@spokobabka: ale w ktorym miejscu?
Wydanie duplikatu sim to usluga, pan wyciaga nowa simke, przeklepuje dane, aktywuje karte itd.
Operator ustalil taka oplate za ta czynnosc i albo soe na to godzisz, albo zmien telekom. Tylko moze byc problem z wyborem.

Kupilas nowy telefon, potrzebujesz innego rozmiaru - dlaczego operator mialby ponosic koszta bedace konsekwencja twoich dzialan?

@flito: zepsuta zweryfikuja, zgubienie placisz i beda chcieli ja blokowac, kradziez papier
zepsuta zweryfikuja, zgubienie placisz i beda chcieli ja blokowac, kradziez papier z policji


@PurpleHaze: co Ty opowiadasz... pół roku temu byłem wymienić bo złamałem w portfelu i wymienili od reki. Nic nie płaciłem
@flito: no w regulaminie play masz taka, a nie inaczej. Pewnie sporo zalezy od dobrej woli konsultanta, ale odgornie maja takie zalecenie.

Plus kasuje bodajze 15, orange 40, tmobile chyba ma jeszcze darmowe, ale nie wiem czy to nie jest zwiazane z ogolna wymiana i wylaczaniem 3G.

Kryzys inflacja pazernosc, ale bez przesady ze #oszukujo
@flito: POCO X3 pro, jestem stara baba to mi zamotała dziewczyna w głowie, zawsze to samo jak przychodzę z córką to mnie tak nie oszukują a jak raz chce coś sama załatwić to mnie kiwają. Jeszcze jak na ubecji zaczęła mnie wypytywać czy korzystam z internetu, ile dziennie a ile wydaję na telefon, a czy moja córka ma studia. Co to ma być? Ja chciała tylko kartę wymienić. Teraz idę pisać
@spokobabka: ale @PurpleHaze ma racje. Doczytałem i darmowa wymiana zależy od dobrej woli pracownika salonu.. Może w moim przypadku wyklikał coś że było za darmo. W regulaminie i cenniku oferty jest info o płatności