Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, nie uwierzycie. Siedziałem w kawiarni w Gal Moku przed pracą i stolik obok dosiadł się Tomek Włodarczyk z #meczyki i non stop głośno gadał przez telefon, min. z niejakim "Stano" (chyba chodzi o Stanowskiego z #kanalsportowy). Usłyszałem, że takim składem wyjdziemy na Meksyk. Więcej info po 16:00 jak wrócę z roboty.
#pilkanozna #katar #reprezentacja #tetrycy #heheszki
denat666 - Słuchajcie, nie uwierzycie. Siedziałem w kawiarni w Gal Moku przed pracą i...

źródło: comment_1667900542y576nLZHEswH66iOMpQAoA.jpg

Pobierz
  • 12
@denat666: @dominowiak: Krychowiak na obronie to myśl, która od dawna powinna być sprawdzona. Do pomocy w kadrze już się nie nadaje, a kiedyś we Francji grywał bodajże na ŚO. Poza tym przy jego zamiłowaniu do podawania do bramkarza, bezpieczniej będzie jak będzie podawał Nieszczęśnemu z bliska.
Z tego składu bym wywalił Karbownika, w jego miejsce Zalewskiego, w miejsce Zalewskiego dał Szymańskiego, a w miejsce Szymańskiego Świdra.
Poza tym przy jego zamiłowaniu do podawania do bramkarza, bezpieczniej będzie jak będzie podawał Nieszczęśnemu z bliska.


@prismo: i to jest myśl. Poza tym będzie miał mniej szans na #!$%@? przeciwnikowi kosy na czerwo w środku pola ( ͡° ͜ʖ ͡°)