Wpis z mikrobloga

Hej.

Mam do Was małe pytanie.
Czy znacie jakieś fajne miejsca na randkę, spotkanie ze znajomymi lub ogólnie do zwiedzenia na terenie Poznania i jego okolic np. Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina itp.?

Ostatnio byłem w Lumina Park w Poznaniu i szczerze nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje także, jestem ciekaw czy w okolicy są jeszcze jakieś fajne miejsca, o których nie wiem, a warto je poznać, zobaczyć.

#poznan #pytanie
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nxxxk: może nie na randkę ale do zwiedzenia jak najbardziej - brama poznania. Wszedłem tak z buta spontanicznie i byłem pozytywnie zaskoczony, fajna forma, coś innego niż klasyczne muzeum. Tylko trzeba się najeść przed, ja nie podumałem i na koniec leciałem już na speedzie bo mi w brzuchu burczało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cynamonowazaslona: Ogólnie bardzo mi się podobało, zrobiłem nawet dwa okrążenia po tym parku. Jeżeli chcesz porobić sobie zdjęcia to lepiej pojechać od razu na otwarcie (później jest za dużo ludzi), a później zrobić sobie drugie kółko aby jeszcze raz pooglądać atrakcje (przy drugim okrążeniu będzie ciemniej, także odczuwalny efekt jest trochę inny)