Wpis z mikrobloga

Jakie były wasze najdziwniejsze prace/sposoby dorobienia? Ja byłem wróżbitą. 2004/2005 rok, coś koło tego. Założyłem konto na allegro z ofertą stawiania tarota. Stawka nie była jakoś specjalnie wysoka, ale chętnych też było sporo. Poczytałem trochę o tarocie i starałem się doradzać "tym językiem", w sensie że wyszła mi taka karta i ona to doradza. Siedemnastolatek doradzający kobietom po 50 albo biznesmeom xD Później weszły tańsze sms premium i biznes upadł, ale co się namyślałem co odpowiedzieć kobiecie która myśli, że mąż ją zdradza albo innej czy ma pod domem jakiś ciek wodny to moje.
#pracbaza
  • 59
@toodrunktofuck: było tego w #!$%@?,

1. Kiedyś w 2013 roku była grupa na facebooku jogo do add ponad 2mln userów portugalska albo brazylijska, i zarabiało sie na płatnych obrazkach 5$ za 1000 wysw lub mniej w zależności od kraju, wrzuciłem na tą grupę zdjęcie przeróbki gołego cristiano ronaldo z wielkim fiutem i w minutę nabiłem 5 $ i wypłacało się na paypal to zrobiłem literówkę i nic nie dostałem hajsu, dla
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kabelki to był byznes jak uj :) jak mieszkałem za gówniaka w DE to chodziliśmy z ziomkami po opuszczonych hutach czy kopalniach i zrywaliśmy ze ścian ile się dało. Pamiętam jak raz załadowaliśmy wszystko na rower, a ten się złamał pod obciążeniem xD a do skupu było jeszcze ze 3 km :D #!$%@? czasy


@kubex_to_ja: Czy ty się właśnie przyznałeś do kradzieży?
@toodrunktofuck: Na wymianie studenckiej w Norwegii sprzedawałem szlugi z Polski (przewoziłem ostrożnie tyle ile było maksymalnie czyli wagon) XD oczywiście moja klientela to uczciwie pracujący tam rodacy
@Urajah: Tak, z rok temu z ciekawości puściłem jedną aukcję i obsłużyłem klientkę chyba za 40 zł. Wróżby dalej będą schodziły - zwłaszcza, jeśli je ładnie przygotujesz wizualnie i kreatywnie wypromujesz, ale minęła taka złota era na to.