Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Pytanie do Was o taką sytuacje. Kolega ze studiów zaprosił mnie wieczorem w piątek na ciasto do siebie. Przyszłam pogadaliśmy, zjadłam ciasto i poszłam. Łącznie byłam u niego z 30 minut. On sie wystroił, przygotował jeszcze jakiś poczęstunek, ale już nie jadłam. Pytał sie też czy chce kawe, herbate, może winko czy coś to najpierw nic nie chciałam, a potem jak zjadłam ciasto to poprosiłam o sok jabłkowy, którym popiłam ciasto. Jak skończyłam jeść to po prostu powiedziałam, że smaczne ciasto i chyba już lecę, no i poszłam. Wróciłam do domu i troche nudno mi sie zrobiło. Myślicie, że dobrze zrobiłam? Może on planował miło spędzić wspólny wieczór ze mną? A ja tylko zjadłam ciasto i poszłam? Dobrze zrobiłam, czy troche wstyd? Dodam, że on całkiem mi sie podoba, ja chyba mu też.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63682479768f2f483ae4adcb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@lazysoul: Nie wiem, czy piszesz serio, czy ironizujesz, więc napiszę, że niektóre wykopki same się przyznawały, że wrzucają zarzutki z anonimowych, a jak ktoś często wchodzi na mirko, to jest w stanie zauważyć, że często lecą stamtąd wpisy na tematy, które emocjonują użytkowników, jak sytuacje typu zła baba i pokrzywdzony chłop, i różne niewiarygodne historie.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Otwórz sobie tego mema proszę: https://media.tenor.com/OWcNcw_MgbgAAAAC/pfft-water.gif

Może on planował miło spędzić wspólny wieczór ze mną?


Może nawet może nie tylko wieczór planował ;D

Przecież to jest tak oczywisty wzorzec... Powiedz proszę,że trollujesz.

Wszystko wskazuje na to,że dla niego to było jak randka XD Cholera,jestem facetem i do tego w sumie to trochę się chyba kwalifikuję w spektrum autystycznym a jest to dla mnie oczywiste.

Dodam, że on całkiem mi
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >xD Coraz dziwniejsze te zarzutki.

myśle ze nikt by nie robił z baita z anonima xd


niby tak i w sumie głupio że odpowiadamy...

Ale z drugiej strony ludzie nie są tak naprawdę tak głupi.Są dużo głupsi.

trochę autyzm


Trochę ? Aha. To ja jestem trochę bezrobotny i trochę przegrywem nie mając pracy od 3 lat i neetując. To jest przecież wielkie i widoczne jak Płetwal Błękitny.
---

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
UzależnionaJulka: @szynszyla2018: przecież przyszykował chłop wszystko, zaprosił ją, zaproponował napoje, wino, kolacje, sam sie wystroił to jak nie podumał? Laska niekumata to nie ogarnęła sytuacji xD


@Jestem_Tutaj: @Wassimir: @kaspil: @Castellano: @choochoomotherfucker: @choochoomotherfucker: @lazysoul: @mitusek9784: @basalyk44: @Matemit: @kompanos:
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz