Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: w sumie to główny powód dla którego uznałem że p0lek nie tykam nawet kijem. Byłem na kilku takich grupach i stwierdzam że p0lki to pasywno-agresywne stworzenia nie mające za grosz empatii. One nawet nie próbują zrozumieć motywacji czy mentalności innego człowieka. Mają wbity na stałe obraz idealnego świata, a jak go kwestionujesz w jakikolwiek sposób to z miejsca stajesz się najgorszym wrogiem. Dokładnie to samo co wśród religijnych fanatyków lub
@itsoverforme32445: ta selektywność kobiet aby zapewnić potomstwu przetrwanie coś nie współgra ze statystykami samotnych matek, jakoś słabo samców pod tym względem sobie dobierają


@1624294678: właśnie dobrze dobierają. dają się zapłodnić samcowi z silnymi genami (który z definicji nie ma ochoty zajmować się potomstwem), a potem pozyskują zasoby od samca za pomocą państwa lub zwabiają samca beta do opieki nad potomstwem.
Kobiety w dużej mierze mają upośledzoną funkcję poznawczą, którą określa się jako inteligencja intRApersonalną. Oznacza to, że nie rozumieją swoich pragnień, łatwiej im je wmówić, a więc nimi sterować - w ten sposób rozwijające się cywilizacje kontrolowały kobiety, dzięki czemu te rodziły dzieci, zaś wymierająca cywilizacja zachodu wmówiła kobietom, że powinny robić to co mężczyźni - pracować, być niezależne i rozwiązłe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Efekty już teraz
@itsoverforme32445: co niektóre to mają tam racje xD
Ilu ja znam chłopów, co są dobrymi ziomkami no ale chodzą w jednych gaciach tydzień, nie myją rąk po szczaniu itd xD

Prawda jest jak zwykle po środku, zawsze trafi się jakaś gruba, brzydka baba, która ma wymagania z #!$%@? (i dlatego jest sama) ale też zawsze trafi się wykopek spierdox co nie jest nawet człowiekiem, w internecie obraża kobiety, z charakteru jest
@itsoverforme32445: eksperymenty na tinderze to gówno, zabawa dla sfrustrowanych przegrywów a nie eksperymenty, które czegokolwiek dowodzą. Te zabawy są tylko po to by komuś #!$%@?ć a nie po to by cokolwiek sprawdzić.

Po prostu niczym się nie różnicie od tych typiarek z tindera. One żyją w swoim świecie a wy w swoim... One nie widzą swoich #!$%@? wymagań i swoich wad a wy nie widzicie swoich. Jedyna różnica jest taka, że
@itsoverforme32445: zero zdziwienia ale mam przy twoim profilu notkę "przegryw", gdybym miał więcej miejsca na czarnej albo widział tą notkę wcześniej to bym się tu nawet nie odezwał xD

Ale tym razem zrobię wyjątek: wejdź na swój profil, poczytaj co ty wypisujesz w internecie i zadaj sobie pytanie czy tak wygląda normalny człowiek? Czy rzeczywiście wszystko jest z tobą ok? Bo ja patrząc na twój profil nie czuję żadnego zdziwienia, że
@Fanatyk_Wedkarstwa >przegrywoidalne w internecie żeby wzajemnie łechtać swoje ego z kółku wzajemnej adoracji
Tak, a o co chodzi?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tylko taki szczegół- te problemy widzą osoby które o wykopie nigdy nie słyszeli, ale widzą że charakter nie jest wymówka na to że laski ich po prostu nie chcą za przeciętny wygląd
Tak, a o co chodzi?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tylko taki szczegół- te problemy widzą osoby które o wykopie nigdy nie słyszeli, ale widzą że charakter nie jest wymówka na to że laski ich po prostu nie chcą za przeciętny wygląd

W okresie 2017-2019 rozwijałem sie, zbierałem doświadczenie i robiłem kursy a także randkowalem