Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jakub972: No ogromny, panny mają 4 razy w tyg, faceci tylko 3. W te dni dla wszystkich i tak sami faceci tam przyjdą wiec żaden problem. A najbardziej po dupie dostaną właściciele bo wątpię aby więcej pań tam chodziło niż facetow. Ale czaje narrację opie, wojna płci wieczny wróg bo trzeba ciągle z kimś walczyć co nie. Ty się zastanów kto finansuje to #!$%@? na redditach czy innych mgtow jak taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakub972: ty no jeszcze lepiej w całym miesiącu 4 razy tylko dla kobiet to jest dosłownie zamach na silnego białego mężczyznę xD Jak tam sobie chcesz ziomuś to twoja banka duś się w tym sam jak zaszczuty piesek
@qwerte żeby być uczciwym to nie są jedyne wejścia na saunę tylko seanse saunowe (czyli takie z mistrzem sauny itd.) Sauny są czynne codziennie bez mistrza sauny. Natomiast w środę są sauny dla kobiet, więc wtedy facet nie może saunowac w jakiś tam godzinach. Czyli z automatu środy dla facetów odpadają tak naprawdę, chyba że ktoś nie pracuje to sobie wcześniej przyjdzie. A tak jak widać seansów dla mężczyzn jest mało bardzo.
@Canova: ale jaka narracja? Nigdy nie byłem na zlocie konfederacji. Ja się boję mieć kontakt z kobietami( i nie odbyłem lat psychoterapi, aby w ogóle móc sobie pozwolić )by nie iść do więzienia za molestowanie czy stalking. Raz byłem na komendzie za stalking bo powiedziałem do byłej " cześć Ola co tam?" W McDonald's
@jakub972: oezu, this thread again.

Jak ci się nie podobają zasady tam to nie chodź - proste.

Dni tylko dla kobiet sa zajebiste na saunach i mówię to jako facet, saunujący regularnie. Spróbuj kiedyś przyjść z różową na sauny - zobaczysz jak wygląda ten straszny ucisk mężczyzn. Za każdym razem jak jesteśmy to zdarzą się jakieś oblechy wpatrujące się jakby mieli boga w cyckach odnaleźć, dziwne sytuacje, często ciężko spokojnie siąść
@jakub972: niestety ale @caius_cosades ma rację: z tym zjawiskiem można walczyć tylko portfelem. Dyskryminacja pozytywna mężczyzn jest całkowicie legalna, można do woli tworzyć stefy wolne od mężczyzn, odmawiać obsługi mężczyznom, stosować wykluczenie ze względu na płeć - prawo na to pozwala.

Jedyna nadzieja w mężczyznach - że przestaną sponsorować tego typu obiekty swoimi pieniędzmi.
@sildenafil
@caius_cosades ale żeby nie było, rozumiem argumenty @caius_cosades bo są racjonalne. Co nie zmienia faktu że jest to niesprawiedliwe generalizowanie mężczyzn, bo ci którzy "uciskają" te kobiety to raczej margines i wciąż mówimy o dyskryminacji, tylko że tzw "pozytywnej". Ja się pogodziłem że w środę sobie nie pochodzę na saunę. Ale ta seanse 7 dla kobiet i 3 dla mężczyzn to już lekka przesada.