Wpis z mikrobloga

Dobra, kurła koniec zabawy. Do wakacji przyszłego roku wycinam słonine ze 107 kg do 85. 7 lat stażu, jeśli chodzi o mięcho zrobiłem 99% tego co się da naturalnie chyba że bym się zalał jak Intruder. Jeśli po redukcji będę wyglądał chociaż w połowie tak nabity jak Owca, to ogłoszę oficjalnie że mu wierzę, że jest naturalem. Zdjęcie najgorsze jakie mogłem dać, bez pompy, ujowe światło i poza ale za to naturalne
#mikrokoksy
Pobierz stefan8800 - Dobra, kurła koniec zabawy. Do wakacji przyszłego roku wycinam słonine z...
źródło: comment_1667305993uPIwXy333X6nlOJRWsWMsG.jpg
  • 19
Kiedyś robiłem redukcje ze 105 na 80 i mi poszło się #!$%@? 3/4 mięsa xD może potem zrobie sklejke zdjęć, ale to tez dobre doświadczenie pokazujące naturala vs kogoś na bombie jak redukuje
Zdjęcie najgorsze jakie mogłem dać, bez pompy, ujowe światło i poza ale za to naturalne


@Pepega: mogłem dać zdjęcie na pompie z dobrym światłem i wygladać 5x lepiej ale mam wyjeb@ne ale dziękuję za troskę, w przyszłym roku 160kg na klate i 260 w martwym osłodzi mi brak formy zyzza i sprawi że nadal mi się będzie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pepega: a co dopiero jakbym zaczął ćwiczyć dobrym planem i miał białko w diecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio nie wiem czego się czepiasz, nie każdy ćwiczy dla bicia rekordów świata a całe życie ma podyktowane dla treningów. Ćwiczę sobie dla zdrowia, żeby nie siedzieć na dupie, czasem sobie sprogresuje czasem nie. Rozumiem, że jak będe miał 20 lat stażu i nie wyjebe 400 w martwym i
to wygląda jak 1, moze 2 max, ale szanuje ze ci sie nie odechcialo


@Pepega: Pokaż swoją formę. Każdy kto tak gada "o, można było zrobić taką formę w 2 godziny" najczęściej sam wygląda jak dupa zza krzaka.

Nie ma ram czasowych, w których masz wyglądać tak lub inaczej.

Brakuje jeszcze tabelki w której staż będzie Ci mówił ile mięsa masz nałożyć albo ile fatu zbić xD