Wpis z mikrobloga

Może ktoś chętny podzieli się wiedzą, mam kilka pytan dot. Iphonow, jak dotąd tylko android.

1. Planowałem kupic ip14 pro za ok 2 lata. Czy po 2024 r kiedy wejdzie ten obowiązek usbc w UE, ta wersja będzie wyposażana w to złącze?

2. Jak wypada porownanie aparatu do androidów bardziej profesjonalnymi aparatami np xiaomi 12 za ok 2500zl.

3. Czy w ios działa blokowanie reklam w przeglądarkach firefox, brave itp na takich stronach jak vider, tvp vod, youtube, cda

#iphone #ios #telefony #smartfon
  • 5
Planowałem kupic ip14 pro za ok 2 lata


@grzesiek0401: powodzenia

Czy po 2024 r kiedy wejdzie ten obowiązek usbc w UE, ta wersja będzie wyposażana w to złącze?


jestem na 99% pewny, że to prawo dotyczy jedynie nowych modeli, a nie absolutnie każdego sprzętu. Poza tym iPhone 14 pro nie będzie produkowany po premierze 15, więc nie kupisz nówki 14 pro.

2. porównania na YouTube albo recenzje poszczególnych telefonów
@grzesiek0401: 1. Nie będzie możliwości kupienia nowego iPhone 14 Pro w 2024 roku.
Ten model zostanie wycofany wraz z premierą iPhone 15 Pro we wrześniu przyszłego roku.

2. iPhone robi bardziej szczegółowe zdjęcia. Przykładowo masz zdjęcie deski z drewna i na iPhonie widać całą fakturę jak ma różne kolory, a na średniaku na Androidzie widać tylko większe różnice w odcieniach a reszta to plama.
Aparat szerokokątny nie ma zakrzywienie na rogach