Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: ale przecież wy wszyscy jesteście żałosnymi dziećmi bez expa w życiu xDDD ciężko was nie wyśmiewać, kiedy referaty piszecie ze źródłem wewnątrz dupy, tylko po to, żeby usprawiedliwić swój przegryw, dorabiacie do tego jakąś filozofię na poziomie podstawówki xD ale luz, ja mam do tego dystans i się tylko śmieję, też jak miałem naście lat to myślałem, że jestem najmądrzejszy i te dziadersy #!$%@? gówno wiedzą, napisałbym taki sam komentarz
Uważam, że dobre wychowanie dziecka, wprowadzenie go w dorosłe życie, zapewnienie mu wsparcia i godnych warunków do życia i rozwoju to bardzo duże osiągnięcie i zasługuje na uznanie.
Cała rzecz jednak w tym, że duża część tych madek co najwyżej hoduje swojego bachora poświęcając mu mniej uwagi niż niejeden właściciel swoim kotom...

Doda przynajmniej zastanawia się nad tym, jaką byłaby matką , co niestety nie przydarza się tym, którzy czują się powołani
Widzę, że kolega grał i w #morrowind jak i #gothic


@Urajah: do morrowinda nigdy nie mogłem się przekonać, ale w #gothic jak i #fallout występuje ten gatunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ach, zawsze jak mam gorszy dzień to lubię wejść na ten tag dla filozofujących przegrywów i jak widzę taki wysryw psychologa przygotowującego się do testu, dzięki któremu będzie mógł wybrać technikum lub liceum i pokrzepiające go
@wcfilmowe: Zawsze przyjdzie taki co uważa się za najmądrzejszego i pyta z pogardą tych, co nie chcą mieć dzieci "ile masz lat?". Jak się okazuje, że nie -naście, jak twierdzisz, a -dzieścia (często 30+), to dalej brną, że "jesteście mentalnymi dziecmi albo coś innego z wami nie tak". Pomijając, że dużo osób, które się wypowiadają to ani nie dzieci (jak pisałam, często 30+), ani nie przegrywy (w związku, z dobrą pracą).
Wasze dzieci dalej będą się szarpać o politykę, o to że ktoś lewak a ktoś prawak, o to że ktoś biedny a ktoś bogaty, o to, że muszą iść na wojnę i ginąć za swoich panów, o to, że ktoś ma inny kolor skóry albo wyznaje inne wartości.

A moje dzieci będą miały święty spokój, bo nie będą istniały. Antynataliści są najbardziej współczującym typem ludzi jaki istnieje - wiedzą, że życie zawsze