Wpis z mikrobloga

@grzysztof: ona w ciąży przypadkiem nie była? Pochwaliła się na tiktoku, a za chwilę usunęła konto z tego co pamiętam.
Ale nam wstyd robi ten podstarzały Dżolero w Azji, narobić dzieci i uciec, powinien nazwę kanału zmienić na ucieczka od alimentów, albo ucieczka od dorosłości.
Widać że plemienie żony charakterne także pewnie zmieni wyspę zaraz bo tak to by tam miał na karku jej rodzinę i resztę plemienia:)
@grzysztof: ona w ciąży przypadkiem nie była?


@dizel81: Obejrzałem początek tego wysrywa. Jeżeli była w ciąży, to tylko pokazuje, że łatwiej zrobić dziecko niż zapłacić blikiem bez kodu.

Ponad 40letni typ jako najważniejsze powody rozstania podaje:
1. NIE ZMYWAŁA NACZYŃ
2. NIE UGOTOWAŁA I CHCIAŁA ZAMAWIAĆ Z RESTAURACJI

i tak teraz myślę, że on wcale nie r*uchał przed laty tego shemale ale był przez niego r*uchany.
@Sefton: a Ty byś chciał być z księżniczką, która nie chce niczego dać od siebie i obraża się jeśli tylko zwróci jej się uwagę? Pewnie by chciała sprzątaczki i służącej.


@Grooveer: Sam jestem taką księżniczką, co nie zmywa i idzie do restauracji gdy nie chce mi się gotować.

Problemy czwartego świata w trzecim świecie.
ona w ciąży przypadkiem nie była?


@dizel81: Nie, na ostatnim filmie wiedziałem że to długo nie potrwa jak mówili o ślubach w plemieniu. Mówiła, że u niej dziewczyny które do 18 roku życia nie mają dziecka, to są już stare panny i że chciałaby mieć swoje dziecko. Damian trochę omijał temat bo pewnie już wtedy wiedział, że nie byłaby dobrym materiałem na matkę + już ma dwójkę (może nawet więcej) dzieci