Wpis z mikrobloga

@Xadrianx00: Kiedy niby? do fame mma 1 i fame mma 2 to były tylko konferencje, trailery, media trening i ważenie, nic więcej się nie działo. Teraz masz do tego f2f, cage, dni z zawodnikiem, formaty o fame w betclicu. Czego Ci jeszcze brakuje? Natomiast mój wpis był nie o tym, chodzi mi o poziom sportowych zawodników, mnie konfy i cage jakoś nie interesują, nic ciekawego w tym nie ma, przy oglądaniu
@Djuk94: Jaca vs Pasut
Ferrari vs Hejter
Patrykos vs Polak
Filipek vs Daro Lew (Niby Daro przewaga fizyczna ale #!$%@? to jest Daro Lew przegrał z najmanem i zaliczył ko po lowkicku)
I mamy prawie pół karty zupełnych mismatchy
Walka kobiet i to Jaroniewska vs Martirenti
Tromba vs Dubiel
Walki których tak naprawdę nikt nie chce i mogą służyć za przerywniki
6/10 walk takie No słabe
Fit lowers vs Krycha
Wiejski
@GoodGuyChucky93: Chodzi też o ich doświadczenie, Polak 10 walka, Ferrari też 10, Krycha 9, Hejter 6, Dubiel i Filipek 5, Patrykos i fit lovers 3, ale duży staż treningowy. Już jakoś zbudowani są, starcia może rzeczywiście wyglądają w większości jednostronnie, ale przynajmniej matchmakingowo spoko są. W porównaniu do ostatniej gali lepiej te starcia wyglądają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djuk94: XDDD no tak, pelno ealk amator vs ktos kto walczy dluzej i ktos ru mowi o poziomie pojedynkow. Jak chcecie budowac narracje to uzywajcie czegos logicznego do jej podstawy
@NewBlueSky: jak amator vs ktoś kto walczy dłużej? Między rudym, a polakiem 7 lat przewagi, ale rudy ma dłuższy staż, tylko aż tylu walk nie dostawał. Krycha vs Fit lovers też duża różnica, ale dla mnie jest faworytem fit lovers i ogólnie to będzie jedna z najciekawszych walk. Hejter ma już 5 walk za sobą, więc jest doświadczony jak mało kto w fame mma, więc dali mu ferrariego, który nie ma