Wpis z mikrobloga

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Więc co one KU*WA robią? Dzieci nie, do pracy nie, a chłop niech dyma 6 dni w tygodniu w fabryce kurzu oddając jednocześnie 60% wypłaty do "współnego koszyka" z którego gówno dostanie.

Połowa pewnie wieczne "imprezy i podróże" na koszt spermiarskich cukoldów a druga całe życie na emeryturze tylko wegetuje i przejada budżet tego kraju...

Polska to najgorszy kraj na urodzenie się białym facetem na ziemi - nie masz żadnych przywilejów, jak za Odrą czy w USA, gdzie biali zarabiają lepiej + mają większe branie wśród kobiet a dodatkowo zap***dalasz gorzej jak chińczyk w nowoczesnych obozach pracy...

#polska #pracbaza #ekonomia #humorobrazkowy #heheszki #bekazpisu #przegryw #depresja #rozowepaski #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - 52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniżs...

źródło: comment_1666964505QhpHYRL6XHVWMpCJu9qc59.jpg

Pobierz
  • 112
@wqeqwfsafasdfasd: ciekawy temat. Niestety życie wielu kobiet ogranicza się do posiadania bombelka i na tym kończą się ich sukcesy życiowe. Sam mam kilka takich znajomych na fb (a zawsze mi wywalić kogoś, z kim np. chodziłem do jednej klasy w szkole), które na non-stopie wrzucają zdjęcia swoich bombelków i oczywiście memy, jaka to ciężka praca siedzieć w domu na dupie z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem
@wqeqwfsafasdfasd: to nie tak, że mało która, przynajmniej moim zdaniem. Patrząc na własne otoczenie to widzę trzy typy "matek" w wieku do 30 lat:
1) te, dla których antykoncepcja to pojęcie teoretyczne i wpadły jako nastolatki
2) te, które nie miały perspektyw życiowych, więc szybko wzięły ślub i z braku lepszych opcji szybko zrobiły sobie dziecko
3) te, które mają przed sobą perspektywę jakiejś kariery i przed 30 ciężko znaleźć czas
atrz na "biernych zawodowo".


@wqeqwfsafasdfasd: @cienki137: Po pierwsze, nie rozumiecie pojęcia bierności zawodowej. Osoby bierne zawodowo to takie, których nie można zakwalifikować jako ani bezrobotne ani pracujące, ale które mogą podjąć jakąś pracę. W skład osób biernych zawodowo wchodzą głównie nastolatkowie pobierający naukę w szkole, studenci, emeryci i renciści.

OP próbował zabłysnąć ale się wygłupił swoją niewiedzą. Teraz wypadałoby zrobić nad tym faktem jakąś refleksję a mnie przeprosić.

Co zabawne,
@Phyrexia: XDDDDDDDDDDD

Biernych zawodowo jest 13 2900 000 Polaków - ile z tego to uczniowie i studenci>? XD

Przypominam, że mamy niż demograficzny więc pewnie MAX 2%.

Widać, że nie masz pojęcia o kraju w którym żyjesz. Tutaj k0bieta idzie na gówno studia, potem wyrywa jelenia, wypuszcza z siebie bombelka i na tym w 53% przypadkach kończy się jej życie zawodowo-związkowe, po prostu karmi kaszojada i siebie (głównie siebie).

Większość kuzynek/koleżanek