Wpis z mikrobloga

@vealen0: Xiaomi wyświetla reklamy. I co? I gówno, dalej wszyscy to bedą kupować xD
A oni będą zarabiać na reklamach i na waszych danych, a za rok będzie subskrypcja na wyłączanie reklam.

Może jeszcze niech operatorzy przed rozmową wprowadzą 15 sekundowy blok reklamowy. Znajdą się wtedy na pewno tacy co by powiedzieli, że oni to lubią na połączenie poczekać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spell_17: gdzie jest ten pajac z mirko, co to mi pisał "XIAOMI ok, a to ze nie umiesz wyłączyć kilku reklam i dla Ciebie to problem to może jednak zamiast szukać androida kup iOS, kilka reklam to nic zlego"


@vealen0: wołasz @Eskim0s xd
@Eskim0s: jak tam ksziakomi, jak android 9, nadal lepiej nie aktualizować telefonu? xd
testo mówił właśnie o was w swoich filmach


@lukasz-lux: Nie, on mówił o biedakach umysłowych twojego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dalej wszyscy to bedą kupować


@CyprianFonda: Pewnie, po co mi japko albo jeszcze coś innego, skoro mogę sobie kupić szajomi, na które pracuję dwa dni, a służyć mi będzie dwa lata ¯\_(ツ)_/¯
@CyprianFonda: Hej, ja nie namawiam nikogo do kupna Xiaomi - mam jako drugi telefon, od niedawna (od ok. tygodnia) zaczęło wyświetlać mi reklamy, podałem tylko rozwiązanie, które u mnie zadziałało.
Nie pochwalam takich akcji u producentów. Najgorsze, że coraz więcej firm zaczyna pchać reklamy gdzie się da (Xiaomi miało reklamy od dawna w telefonach przeznaczonych na rynek azjatycki, teraz chyba stwierdzili, że pora na rynek europejski wjechać z tym gównem pełną
@Crow86: spoko, do Ciebie nic nie mam :D
Bardziej po prostu bawi mnie to, że trzeba szukać rozwiązań na coś czego w ogóle nie powinno być w systemie.
Nawet nie za bardzo mi chodzi o firmę tylko o podejście związane z reklamami. Nie miałem nigdy, ale zakładam, że robią niezłe telefony skoro się sprzedają.
Po prostu takie zagrywki uważam za słabe i powinno się to piętnować.
Jeszcze tutaj był wątek przedwczoraj: https://www.wykop.pl/wpis/68448711/czesc-mirki-bardzo-prosze-o-pomoc-w-zakresie-notyf/

W tym momencie tracą prawdopodobnie XXXX klientów. Jestem tak w#$%iony że zaraz zrobie tableflip. Totalnie się zesrałem że mam wirusa i trzeba formatować telefon bo wyłączalem notyfikacje apka za apką i przychodzi z coraz to innych albo "This app doesn't exist" a notyfikacja jest

Na rynku androida jest tylko s22 z #!$%@?ą baterią i google którego nie ma w PL