Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Polska to jednak fajny kraj do jazdy, weźmy taka autostradę 3 pasmową. W Polsce mogę elegancko wyjść na skrajny lewy bo nie jest to uregulowane w przepisach i nikt mi nic nie zrobi a na takim zachodzie to jak w lesie, osobówki mają tam autostrady za darmo więc to oni powinni się dostosować do ciężarówek a nie my do nich #bekaztransa #zycietruckera
Loowek - Polska to jednak fajny kraj do jazdy, weźmy taka autostradę 3 pasmową. W Pol...

źródło: comment_1666849477XLv3jXvi0zy3gC0FXmHCcb.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Loowek Piękny dobór słów do zdań ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co studiujesz? Polonistykie czy tirówkoznawstwo? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kierowców brakuje, bo za te same pieniądze można robić coś lepszego i normalniejszego, a nie użerać się z takimi domorosłymi śoferami jak ty i żyć jak zwierzak 5 dni w budzie.
Jak sobie policzysz ile cie nie ma w domu to wychodzi ze na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krzysztof53647: nie studiuje po to żeby jeździć całe życie, popatrz można mnie zastąpić każdym ale jednak kierowców brakuje, w Niemczech średnia kierowcy to ponad 40 lat, autonomizacja ciężarówek tak szybko nie nadejdzie, teraz wszyscy potrafią płuc jadem na kierowców a potem będą płakać bo przez braki trzeba podnieść pensję co na końcu przerzuca się na konsumenta. Nie można choć trochę szacunku okazać? Ale no tak, ty jesteś najważniejszy na drodze bo
  • Odpowiedz
@Loowek: Sam jeżdzę tirolotem ale gdy wsiadam w osobówke chcę się przemieszczać szybko i sprawnie a to jest nie do zrobienia gdy sytuacja wygląda tak jak na zdjęciu. Zresztą dla mnie zakazy wyprzedzania są tylko umowne ale to też dzięki temu że mam blachy DE. Jeździcie tymi tirami a nie potraficie ludzią wytłumaczyć dlaczego się wiecznie śpieszymy. @Krzysztof53647: A ty kim cieciu jesteś ? Dlaczego wam tak bardzo przeszkadzają ludzie
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Jak to powiedzial moj ojciec ktory parenascie lata byl tirowcem "na kopalni mi sie nie chcialo robic a na reszte bylem za glupi to poszedlem jezdzic tirem" xD
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: "Plus twoja praca to taka, gdzie można cie zastąpi każdym kolejnym Mirkiem śoferem bez szkoły i kwalifikacji."

Tak się składa że oprócz prawa jazdy kat. C+E potrzebna jest właśnie kwalifikacja czyli pozwolenie na przewóz rzeczy.
Straszny burak z ciebie wychodzi że nie zgadzając się z częścią kierowców obrażasz całą branżę.
  • Odpowiedz
@Loowek
Nie okazuje się szacunku komuś, kto ma się za lepszego i twierdzi że inni są na drodze mniej wazni.

@Riido
I ty tutaj jetest idealnym przykładem gwoździa z mózgu kierowcy ( ͡º ͜ʖ͡º) Masz się za najlepszego, a tak naprawdę szorujesz po dnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Cięciem tutaj jesteś tylko i wyłącznie ty. Typowy śofer ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz