Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Polska to jednak fajny kraj do jazdy, weźmy taka autostradę 3 pasmową. W Polsce mogę elegancko wyjść na skrajny lewy bo nie jest to uregulowane w przepisach i nikt mi nic nie zrobi a na takim zachodzie to jak w lesie, osobówki mają tam autostrady za darmo więc to oni powinni się dostosować do ciężarówek a nie my do nich #bekaztransa #zycietruckera
Loowek - Polska to jednak fajny kraj do jazdy, weźmy taka autostradę 3 pasmową. W Pol...

źródło: comment_1666849477XLv3jXvi0zy3gC0FXmHCcb.jpg

Pobierz
  • 32
@Loowek: gdy w niemczech chcieli wprowadzić oplaty za autostrady dla osobowek i aut ponizej 7,5t to ludzie powiedzieli ze pogonią cały rząd bo są świadomi ze na tym straci każdy obywatel. U nas jak powoli wprowadzając opłaty za autostrady i ekspresówki na wszystko powyżej 3,5t to janusz zakręci wąsem i mowi ze dobrze temu sąsiadowi bo w niedziele zamiast isc do kościółka to jedzie gdzieś nad jezioro albo w góry na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MTCO: Co to ma za znaczenie? Jadę ciężarówka i pobiera opłatę więc co ma do rzeczy kto płaci? A skoro pobiera opłatę to powinienem mieć więcej praw niż typ z osobówki co jedzie za darmo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MTCO: Ale pojazd którym jadę pobiera opłatę, w tym pojeździe siedzę ja, więc ja powinienem tym pojazdem z którego jest pobierana opłata móc wyprzedzić wszędzie gdzie chce, czego #!$%@? nie rozumiesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MTCO: Dzisiaj już oszczałem, ja za odcinek Kraków Mysłowice place 80zl ty 20zl więc jesteś debilem myśląc że jesteś ważniejszy na drodze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MTCO: Ale jak korzystasz z tego serwera i działa #!$%@? to według twojej logiki ty nie masz prawa narzekać bo nie ty płaciłeś
@Loowek Kolejny wpis tirowca który myśli że jest ważny i jest kimś ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak naprawdę to tirowcem może być każdy i przeważnie jest nim nikt, czyli jakiś seba bez szkoły, co zakończył edukację na 8 klasie/3 gimnazjum lub po jednym semestrze zawodówki xD Tirem może jeździć sobie każdy, a cytując klastka: małpę by nauczył ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krzysztof53647: ja jestem kierowcą i robię sobie zaocznie studia ale ty przecież wiesz najlepiej i jesteś najmądrzejszy a nigdy nawet w ciężarówce nie siedziałeś. Może jeździć każdy ale jednak kierowców brakuje i pensje rosną bo to ciężka robota w przeciwieństwie do tego co ci się wydaje