Wpis z mikrobloga

@WafleMichaua: Faktycznie, najpierw w kroku do szkoły, a potem jeszcze 20 minut pod szkołą, bo każdy na parkingu musi parkować tyłem - przecież czujniki / kamery w tych suwach muszą się zwrócić. Kolejne minuty lecą na wyjeździe z tego parkingu.

Postęp techniczny w wuj Panie.
  • Odpowiedz
  • 2
@WafleMichaua są różne powody wożenia dzieci rowerem, zdrowiej oraz taniej. Nie mówiąc już o poprostu braku auta. Uwstecznienie a może poprostu kogoś nie stać na auto. Nie wiem czemu mi się skojarzyło ale niech bezdomni kupią sobie domy.
  • Odpowiedz
@domp12: raz w życiu odwiozłem swoje dziecko samochodem więc coś o tym wiem. Zazwyczaj chodzi z mamą, choć ciągle namawia ojca, żeby jechała rowerem na foteliku, do czego daje się przekonać kilka razy w miesiącu. Ja ją zawsze odbieram i nawet jak pojechałem samochodem, co jest bardzo rzadko to i tak najpierw jadę go odstawić a dopiero później idę po dziecko.
  • Odpowiedz
są różne powody wożenia dzieci rowerem, zdrowiej oraz taniej. Nie mówiąc już o poprostu braku auta.


@domp12: moja mała cholera preferuje jazdę rowerem cargo, nawet gdy jest zimno. w samochodzie wrzeszczy że się nudzi. a ja dostaję pierdzielca od korków.

kempa jakby raz w życiu poczuła to jak wygląda samopoczucie przez cały dzień po takiej porannej przebieżce, to by sama ścieżki rowerowe asfaltowała.
  • Odpowiedz
@WafleMichaua: Przesłuchałem część tego wywiadu ponieważ całego się po prostu nie dało. To jest tak odpychająca, wredna, kłamliwa baba, że klękajcie narody. Kadry Solidarnej Polski.
W formule programu jest tzw. szybka piłka, tj. odpowiadasz na pytania tak lub nie. Myślicie, że na jakieś odpowiedziała normalnie?
Nie. Kluczyła, #!$%@?ła od rzeczy takie farmazony, że aż się zwoje mózgowe od tego prostowały.

Za to uśmiałem się potem gdy ten babsztyl jak niepodległości bronił
  • Odpowiedz
Bo tak jest.

Rower to dobra zabawka do nabijania kilometrów, spaceru albo redukcji, a nie środek transportu godny człowieka, który musi się przemieścić na odległość większą niż 2 km.

Tyle, że nie powinna o tym mówić jako polityk, bo im więcej ludzi uważa za dobry pomysł dojeżdżać do celu spoconym, zmokniętym, ubłoconym, zmarzniętym, tym luźniej na drodze xD
  • Odpowiedz