Wpis z mikrobloga

Trochę mi szkoda mamarysi że poczuła się taka ,,upodlona'' ale z drugiej strony dziewczyno, czy ktoś kazał ci się tak zapuścić? Czy ktoś kazał ci się #!$%@? ubierać? Wyglądasz felejowato na własne życzenie, to nie dziw się, że kogoś od ciebie odpycha. Popracowałabyś nad sobą przed programem to i twój odbiór byłby inny.

Jamnikara z tym gadaniem o kasie to w zasadzie ujawnia to o czym myśli większość bab, więc w sumie nie wiem czy jest się o co pieklić. Wiadomo lekki cringe, że tak przed kamerami i po 2 tygodniach znajomości no ale cóż. Dla wykopków, którzy mają zerowe doświadczenie w związkach, idealna baba to taka ,,nie materialistka'' wiadomo xD

Cygany normalne i nudne dla widza.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
@a320neo: no dobra, kwestie wygladu juz przerobiliśmy tutaj kilka razy. Ale on jej z tego co opowiadala, jechal nie tylko za wyglad, ale i za to jaki ma charakter. I z tego co mowila, nie uraczyl jej ani jednym komplementem. Tylko krytyka. Wiec ja naprawdę sie nie dziwie, ze sie odpalila na obiedzie rodzinnym. Czaje, nie spodobala mu sie, nie jest dla niego atrakcyjna, ok. Ale jak juz maja spędzić ze
@a320neo ona się poczuła upodlona przez to jak ja traktuje, a nie przez to jak wygląda. Ona ma lustro i wie co w nim widzi, widocznie to jej odpowiada. Ale słyszeć od męża codziennie, że wszystko jest w niej #!$%@?, to inna sprawa.
Ona też mogłaby mu cisnąć że jest chudy, aseksualny, ma wadę wymowy, kaprawe oczka, zakola i tysiąc innych mankamentów urody i charakteru. Ale tego nie robi. Być może właśnie
Ale słyszeć od męża codziennie, że wszystko jest w niej #!$%@?, to inna sprawa.


@addicted44: #!$%@? jakiego męża, to obcy chłop jest. Producenci programu zrobili sobie z nich jaja dla oglądalności.

Ona też mogłaby mu cisnąć że jest chudy, aseksualny, ma wadę wymowy, kaprawe oczka, zakola i tysiąc innych mankamentów urody i charakteru.


w dalszym ciągu bardziej zadbany i lepiej ubrany od mamarysi. Życia też w nim więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@a320neo: a jednak jest formalnie jej mężem i ogląda ich sporo ludzi w telewizji. Już te dwa argumenty są za tym, że mógłby zachować choć odrobinę rigczu - tak jak mówił Cygan - nawet jak mu żona nie podpasuje to postara się spędzić z nią miło czas. I co z tego, że on jest bardziej zadbany jak w środku jest dalej burakiem? I pewnie wiele osób zgodzi się ze mną, że