Wpis z mikrobloga

@villain: plecak powinien przejść, ostatnio widzę trend że przed boardingiem obsługa spaceruje obok kolejki i wyłapuje człeków z walizkami bez priority...
Na wszelki wypadek lepiej żeby ten plecak nie miał stelaża tylko miekkie plecki... to wciśniesz :D
@villain: to chyba akurat zależy od lotniska i ekipy obsługującej lot, bo ci ludzie, co to weryfikują niekoniecznie muszą być od Ryanaira. Leciałem dwa tyg temu i też miałem lekko większy podręczny i tu nie było problemu, ale rejestrowany miałem za cięzki o 700g i w Polsce kazali mi przepakować/dopłacić. Na powrocie (Hiszpania) ten sam podręczny i też nie było problemu, ale rejestrowany miałem przeważony już o 2kg a nie 700g
@villain: różnie, na prawdę różnie. widziałem raz typa co miał plecak tak na oko z 25cm za wysoki i nikt go nie sprawdził. a za nim gościa wzięli do kontroli z torbą o wiele mniejszą i musiał dopłacić. ale wydaje mi się, że w tym roku ogólnie łapią więcej osób niż we wcześniejszych latach
@villain: Ostatnio sporo latałem i nikt nie zwracał uwagi. Za pierwszym razem się trochę cykałem, za kolejnym miałem już oprócz plecaka, siatkę płócienną, dużą poduszkę wypchaną ciuchami i małą torbę na aparat. Obsługa nawet na to nie patrzy.