Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl Zależy, jak podejdziesz do tego miejsca. Jako obiad z 1 daniem - jest ok, długa kolejka, żeby zjeść makaron. Na wynos pewnie tym bardziej średnie.

Zamówiliśmy pełen talerz antipasti, krem z grzybów leśnych, makaronowe dania główne, desery. Dodatkowo kupiliśmy ravioli.

Po takim pełnym posiłku - 10/10, świetna dwugodzinna przygoda z pysznym jedzeniem. Dostaliśmy cały szereg ciekawych pozycji i coś, czego od lat nie miałem okazji jeść. Ich własny makaron, pieczywo, konfitura
@Ogau Nie jest warte jak masz zamiar tam iść na szybko zjeść obiad. Jak idziesz żeby posiedzieć że znajomymi i zjeść więcej niż jedno danie to już można się zastanowić.

Natomiast to dotyczy wielu różnych knajp.

Kto co lubi.

Ja tam nie lubię czekać dłużej niż 10 minut więc Ragu w weekendy omijam.
W aquaparku nie kupujesz biletu całodziennego, żeby posiedzieć 10 minut w jaccuzi.


@red7000: pewnie, że nie. Robię tak wchodząc na multisporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem jakiś dziwny, ale jak coś jest średnie i zjem tego więcej to odbiór smaku mi się nie zmienia ¯\_(ツ)_/¯
Na wynos pewnie tym bardziej średnie.


@red7000: Na wynos właśnie też mega dobre! Zarówno z dowozem jak i sam czasem idę się przejść i odebrać - mam 800 metrów do nich. Dość często zamawiamy gnocchi truflowe, których jesteśmy w domu fanami... swoją drogą wczoraj wieczorem też było jedzone :D. Ravioli z batatem też całkiem spoko na wynos. Porządnie pakują w takie aluminiowe wytłoczki.