Wpis z mikrobloga

Mi się podoba jak są ubrani, no z wyjątkiem tych spodni Mikiego. Monia ma swój styl i jednemu się podoba drugiemu nie. Mi się podobała jak była ubrana na tej randce z końmi, bo tak młodzieżowo, a nie jak czasem dziecieco. Tu też ok wygląda. To jest jakaś impreza kto wie może właśnie wesele, ale Konrad z poprzedniej też tam będzie
@mykawz300

aha, czyli rozumiem, ze jakas grupa osób ustala co jest Ok, a co nie i wszystkim ma się podobać to co im xD głupszej tezy nie słyszałam xD


Nikt nie ustala co Ci się może podobać. Niektórym podoba się disco polo, ale to gówno a nie muzyka i to jest fakt. A czemu fakt? Bo powie Ci to każdy kto na muzyce się zna, czyli nie ocenia jej tylko przez pryzmat
@MoccaC: a skąd ta wiedza tych wszystkich „specjalistów pochodzi? Od ich poprzedników itd. Czyli jak krytyk kulinarny powie, ze coś jest pyszne, a mi nie smakuje to znaczy, ze się nie znam i jestem za glupia xD to samo z literatura… jest tyle badziewia polecanego przez tych jakże wybitnych krytyków, ze dramat. Ktoś te trendy odnośnie tych dziedzin ustala na podstawie własnego gustu. Moda się zmienia najszybciej, a patrząc na różne
@mykawz300: Chodzi o to, ze dyskusje na wiele tematow sprowadzaja sie do gustu i powiedzenie "o gustach sie nie dyskutuje" nie ma sensu, bo wylacza np te rzeczy o ktorych wspomnialam. Samo to czy ktos lubial hanke czy nie to byla dyskusja o gustach, a jednak wiele osob dyskutowalo.
@X0__x0: ale sprowadza się tez do tego, ze ludzie nie potrafią dyskutować tylko od razu krytyka. Akceptacja tego, ze każdemu podoba sie coś innego praktycznie nie istnieje. Dla mnie najważniejsze co ludzie sobą reprezentują i jakie maja wnętrze. Jak są piękni wewnętrznie to nawet w worku na ziemniaki będą dla mnie piękni. Już te komentarze o roksie świadczą o tym jak ludzie podchodzą do kwestii ubioru.
@mykawz300: Monia i Miki ubrali się w zamierzeniu elegancko, a tu panują pewne ustalone zasady. Mikołaj ma spodnie, które po pierwsze są na niego za ciasne, przez co skracają sylwetkę, a wiemy, że to przystojny facet, po drugie spodnie nie pasują do góry. W stroju Moniki według mnie zbyt dużo się dzieje. Sukienka ma letni, plażowy fason i nijak nie pasuje do reszty stroju. Dekolt, wysokie rozcięcie, wysokie buty, fikuśna torebka
W tym sezonie nie mam ani jednej osoby, do której miałabym chociaż trochę miłych uczuć, ale czytając tag można odczuć, że chociaż jedno złe słowo w stronie Moniki albo jest odpierane argumentem „fan/fanka Hanki, wszystko jasne” albo bronienie, że ona może robić co chce i odbierdolta się ode mnie, on Moni i ode mnie. Tak samo było sezon temu z Oliwią. Aż strach napisać cokolwiek, bo zaraz wpadnie atak fanek Moni. Przecież
@Lillia_: nie zauważyłam tu komentarza, ze „fanka Hanki”, ani także nie rzucam się na nikogo odnośnie krytykujących komentarzy. Chodzi mi tylko o to, ze każdy z nas ma swoje upodobania i swój styl. Jak napisał @ddonewry927 Monika przebrała później buty i zdjęła marynarkę. Sukienka według mnie piękna. Co innego napisać nie podobają mi sie spodnie czy buty, a co innego ze „wyglada jak roksa za 150/h”.
@heheszka2: Ok to jest Twoje zdanie, ktoś inny może mieć zupełnie inne. Zobacz sobie zdjęcia z pokazów najbardziej znanych projektantów, to co tam jest to wyglada jakby projektowała przypadkowa osoba, a nie ktoś, kto powinien znać się na modzie. Moda się zmienia bardzo szybko, a posiadanie swojego własnego stylu jest znacznie lepsze niż podążanie za moda i wyglądanie tak samo jak wszyscy.