Wpis z mikrobloga

W polsce dzieci się nie wychowuje, raczej jest to pewna forma hodowli
a taka krowa czy świnia nawet ma lepiej, jak krowa czy świnia coś sobie zrobi to właściciel mówi no cóż stało się krowa nie rozumie, że tak się nie robi
a jak gówniak coś sobie zrobi to jeszcze zamiast, chociaż mu wytłumaczyć dlaczego tak się nie robi to jest darcie japy z najbardziej soczystymi wyzwiskami bo ,,zrobił problem",
to jest najważniejsze w polskiej hodowli dzieci, mają robić wszystko byle by nie było problemu,
w szkole go biją, #!$%@? gówniaka, że robi problem powinien znosić to w samotności,
wyjdzie gdzieś, #!$%@? bo istnieje możliwość, że sobie coś zrobi i będzie problem,
nauczycielka wzywa do szkoły bo gówniak jakiś taki cichy i zamknięty w sobie, #!$%@? bo problem robi i do szkoły trzeba jechać.

Już pomijając to, że np. ja, częściej słyszałem soczyste jełop,debil itp niż własne imię z ust rodzica
ale wiadomo to wina przegrywów jakby tylko chcieli to w wieku 5 lat wyprowadzili się z domu i znaleźli pracę te lenie, bo pewnie zaraz jakiś mądry wykopek napisze, że on tak zrobił.
Co tylko świadczy, że nie doświadczył takiego czegoś i nie wie jakie to pozostawia głębokie ślady na duszy
polska hodowla to jedna z przyczyn #!$%@?

#blackpill #redpill #depresja #polska #rodzice #wychowanie #takaprawda
harold97 - W polsce dzieci się nie wychowuje, raczej jest to pewna forma hodowli 
a ...

źródło: comment_1666438108ttoNTugBVGClGJLWAtqMOT.jpg

Pobierz
  • 49
@harold97: Ehh norma w Polskim wychowaniu - u mnie zawsze było tak samo.
Jak miałem dobre oceny i nie sprawiałem problemów to było tylko "dobrze" albo pochwała w postaci braku #!$%@?.
Jedynka z jakiegokolwiek przedmiotu albo wezwanie do pedagoga za pobicie się z gościem, który mnie zaczepiał? Odrazu #!$%@? bo COŚ trzeba zrobić oprócz całkowitego minimum czyli dania jeść, jakiś szmat do ubrania i miejsca so spania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@plyn_incelarny: to stworzy jeszcze większe patologię bo jak karać kogoś za ciąże?

Rodzice z dzieckiem do piachu?
Rodzice do piachu a dziecko do państwowej placówki wychowawczej?
Samo dziecko do piachu?
Tylko odebrać dziecko i umieścić w ośrodku?
Co na to panbuk? XD

Policja do wykrywania nielegalnych ciąż?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpeedFight:

Nie no, żadne karanie nic tu nie da. Po prostu życie to loteria, jeden może mieć od początku całe usłane różami, a drugi całe życie ma wiatr w oczy, nie ma czegoś takiego jak karma czy równowaga. Rodziciele nie nadający się do robienia i wychowywania dzieci byli, są i będą.
@harold97 oskarka xD tak sobie tłumaczysz swoją nieporadność? I nie mówię już nawet k finansach a pewności siebie i poczuciu szczęścia, życia dla siebie.

Poświęciłem 3 lata by przepracować błędy dawnych lat, dasz radę, czy zwalisz na kogoś przegrywie?
@harold97 stań przed lustrem, z taką radą Cię zostawię

Łatwo się ocenia ludzi, którym cokolwiek wyszło, nawet jeśli to jest tylko wewnętrzny spokój. Ale na drogę już nie patrzycie, bo zabija koncept. Jak mit grubych kości.

Powodzenia xD

Oskarek xD wygodne życie xD skąd się biorą takie przegrywy, przecież schemat działania jest podobny dla każdego....