Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: 1/4 cala wejdzie na pewno, nie ma potrzeby używania grubszej.
Samo zdjęcie pokrywy zaworów zajmie ci maksymalnie godzinę, uważaj żeby nie połamać plastikowego wężyka idącego do pokrywy zaworów.
Jeśli będziesz mieć szczęście to stara uszczelka wyjdzie ci w jednym kawałku, jeśli nie to czeka cię wydłubywanie jej resztek, uważaj żeby jej resztki nie wpadły do silnika. Pokrywa będzie cała w nagarze, warto ją wyczyścić.
Możesz też zdjąć plastikową osłonę wałka
@serek_heterogenizowany: chciałbym to zobaczyć. ucz się na cudzych błędach, ja tak zrobiłem i musiałem kupić drugi nastawnik vanosa, nie złapiesz tego nawet w szczeki aluminiowe. to jest mocno skrecone, złapanie tego imadłem = uszkodzenie powierzchni. Tylko gumowy wąż i pneumat
@serek_heterogenizowany:

maksymalny moment obrotowy 325 Nm


czyli realnie jeszcze mniej, szkoda pieniędzy na ten konkretny, te kablowe sa mocne ale akurat ten co podesłałeś to trochę porażka. do domowego użytku mam yato 350 nm z bateria 5 ah i z niektórymi kołami ma problem. podjedz do kogos zeby ci odkrecil, a kiedys dolozysz i kupisz sobie narzedzie na lata
@Reynald: znalazłem jule 400 nm za jedynie 140 zł, niestety nie mam czasu bo na poniedziałek mam przegląd umówiony więc pewnie dzisiaj rano po to podjade. Swoją drogą popatrzyłem na kilka poradników o vanosie i masz racje, nikt nie robił tego zwykłym kluczem ręcznym tylko same udarowe, to dlatego, że to ma taką płytką nakrętke czy po prostu obraca się cały tłoczek i nie da się go unieruchomić i dlatego trzeba