Wpis z mikrobloga

Przesiadł się ktoś z pracy na stacjonarnym na pracę na laptopie? Rozważam to od jakiegoś czasu, podróżuje trochę więcej niż kiedyś i doraźne rdp zaczyna irytować, a i możliwość pracy w cieplejsze dni w ogródku wydaje się spoko, ale na stacjonarce mam setup 4 monitorów i ciężko mi sobie wyobrazić przesiadkę na jeden 17 calowy xD Poza tym dochodzi jeszcze kwestia tachania myszki i klawiatury, bo membrany nie trawię.

Z drugiej strony widziałem ostatnio pic rel u znajomego i sobie chwali po przesiadce z PC, wchodzi to do troche większej jak standardowa walizki z klaw. mechaniczną + myszką i ładowarką, twierdził że po dwóch dniach się przyzwyczaił, a pracował wcześniej kilka lat na podobnym setupie co mój obecny z 4-5 monitorami xd

#programista15k #programista25k #informatyka
Pobierz keuaiBKonczylNocnomWartem - Przesiadł się ktoś z pracy na stacjonarnym na pracę na la...
źródło: comment_1666156785RIlijmEYaf7XytXfG0KAwn.jpg
  • 11
@keuaiBKonczylNocnomWartem: W domu nie ma różnicy czy pracujesz z laptopa czy stacjonarki pod względem ergonomii - do każdego urządzenia możesz podłączyć tę samą ilość monitorów, a jak sobie kupisz stację dokującą to i problemów z podłączaniem/odlączaniem kabli nie masz.

Na laptopie bez monitora będzie Ci się pracowało duuuużo gorzej, ale z drugiej strony mobilność to dodatkowa opcja, której stacjonarka a nie ma, a do korzystania z której nikt Cię nie będzie