Wpis z mikrobloga

@Okospok0: ostatni wpis jaki widzialem w tym temacie byl wlasnie od osoby z uk, która opisywała wizytę policji po tym jak napisała podobny post na wykopie, więc kraj pobytu niewiele zmienia, a nawet jest chyba większa szansa na reakcję służb, bo podobnych relacji z Polski jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: domyslam się - śledząc regularnie wykop od paru miesięcy, widzialem tylko ten przypadek z uk z reakcja policji i pare przypadków z polski bez reakcji (byc moze z braku zgloszen lub braku pozniejszych informacji od autorow samobojczych postów), ale nie wątpię ze byly tez takie z reakcją służb. Z anegdotycznych, naocznych statystyk skuteczność w uk 100%, a w Polsce być może trochę mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę? Chłop pyta się co robić, bo chce się zabić a baby go zgłaszając cisną sobie z tego, nie daj Bóg czerpiąc z tego jakąś dziwną satysfakcję xd? To czy zgłaszanie takich wpisów jest dobre nie będę oceniał, ale chwalenie się tym wydaje się dziecinne i nie na miejscu. Nawet jeśli sam wpis ma taki bezpośredni, ,,nie wzbudzający współczucia" charakter
  • Odpowiedz
@Okospok0: teraz idź spać. A jutro jak wstaniesz weź prysznic, zjedz śniadanie i idź do najbliższego szpitala, w Twoim regionie. Porozmawiasz ze specjalistą. Może zaproponuje Ci zostać na tydzień albo dwa pod jego opieką, odpoczniesz, uspokoisz się. Jeśli na prawdę czujesz, że stanowisz dla siebie zagrożenie to taka będzie najlepsza dla Ciebie droga. Mój kumpel miał podobnie, wrócił i ma się dobrze. Lepiej tak z własnej woli, niż transfer pod przymusem
  • Odpowiedz