Wpis z mikrobloga

Mirki, zainspirowany wpisami @masternodeBTC, oraz redditem r/BuyItForLife (który dosyć kiepsko przekłada się na PL, jako że wiele polecanych tam US firm prowadzących niemal rzemieślniczą produkcję, nie prowadzi bezpośredniej dystrybucji poza US), oraz nadchodzącym kryzysem -

Zakładam wątek z przedmiotami które wydają się być niezniszczalne/ich trwałość znacznie przekroczyła wasze oczekiwania

Swoje wpisy najlepiej okrasić foto danego posiadanego przedmiotu, by zniwelować ryzyko szeptanego marketingu. Jeśli się przyjmie, następne wpisy będą kategoryzowane cenowo.

Rzucam pierwszy przedmiot - myszka M330 od Logitecha. Ten niepozorny gryzoń został zakupiony pod koniec 2016 - od tego czasu poza regularnym myciem powierzchni oraz jednorazowym przetarciem styków - dalej wiernie służy po niemal 6 latach - na myszkę to cała era. Warto dodać że pracowałem przez ten czas jako księgowy z domu- klikanko w excel mocium

#inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu - tagi dla zasięgów, temat jak najbardziej powiązany z właściwym inwestowaniem
Dr_Killjoy - Mirki, zainspirowany wpisami @masternodeBTC, oraz redditem r/BuyItForLif...

źródło: comment_1666018667tlV4WfbaDNBrASSKGi81bu.jpg

Pobierz
  • 19
@Dr_Killjoy: Corsair void wireless. Kupiłem je w połowie 2016 i działają do dziś. Używane praktycznie całymi dniami a bateria trzyma, plastik nie pęka, jakość dźwięku jak nowe.
Jedyny minus to zużycie materialu z pianką na nausznikach i pałąku, ale nauszniki da sie łatwo wymienic na zamiennik. Gorzej z pałąkiem bo trudno się to czyści i nie wiem czy da się wymienić.
Dlatego też pół roku temu wymieniłem je na Corsair virtuoso
@wuwuzela1:

Philips SHP 250


A widzisz, mnie się upirdolił plastik u podstawy obejmy słuchawki w nich niemal w moment. Chociaż może to kwestia mojego wielkiego baniaka, tak też może być ¯\_(ツ)_/¯

Obecnie lecę na Momentum 3 - też warte swojej ceny, polecam jak - Phillips ostatecznie wyzionie ducha albo trafi na półkę z antykami